Font

web

Výběr jazyka

cs / en

 

Čtyřlístek grafických desginérů V.

Seriál představující portfolia zejména grafických designerů, ilustrátorů a dalších kreativců excelujících ve svém oboru. Menší bráška seriálu Perly internetu, který vychází na tištěných stránkách Fontu.

 

Olaf Hajek
www.olafhajek.de

 

Tradiční ilustrátor z Německa Olaf Hajek si získal pozornost firem jako Apple, United Airlines, The New Yorker, The New York Times, Playboy, Forbes, Wallstreet Journal či Nike. Rovněž obdržel spoustu prestižních cen a byl zařazen mezi 200 nejlepších ilustrátorů světa.

 

Martin Prihoda
www.martinprihoda.com

 

Zapálený fotograf, především portrétista, Martin Prihoda působí spolu se svým týmem asistentů a maskérů v kanadském Vancouveru. Zda-li se jedná o Čecha, který se do USA přistěhoval, či o Američana s českým jménem se mi však vypátrat nepodařilo.

Zajímavé video spolu s komentářem o focení hudební skupiny Delirium naleznete zde: http://strobist.blogspot.com/2008/04/martin-prihoda-is-back.html.

 

Rubens LP
www.rubenslp.com.br

27letý talentovaný ilustrátor z Brazílie s velice originálním stylem, který je rukopisem většiny jeho prací. Klienti: MTV, Coca-cola, Sony Ericcson, Absolut Vodka a další.

Více jeho prací naleznete v portfoliu na deviantART: rubenslp.deviantart.com.

 

Christoffer Hald
www.klon2.dk

 

29letý grafický designer a typograf Christoffer Hald žije ve Švédsku. Charakteristická je pro něj čistě odvedená práce na logotypech. Jeden rok v letech 2002 až 2003 dobrovolně pracoval jako grafik pro dánský červený kříž.

 

Jakub Krčmář, whitwa.net

 

Čtyřlístek grafických designérů I

Čtyřlístek grafických designérů II

Čtyřlístek grafických designérů III

Čtyřlístek grafických designérů IV


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box