Font

web

Výběr jazyka

cs / en

 

Čtyřlístek grafických designérů I.

Prvním dílem dnes začíná menší bráška seriálu Perly internetu, který na tištěných stránkách Fontu představuje portfolia grafických designerů, ilustrátorů a dalších kreativců excelujících ve svém oboru. Nyní tak můžete nahlédnout do dílen těchto jedinců také prostřednictvím tohoto webového seriálu.

Jeff Kulak
www.jeffkulak.com

23letý rodák z Edmontu Jeff posledních několik let pracuje na volné noze především jako ilustrátor. Zakázky zpracovává většinou pro hudební kapely a univerzity. Rovněž je autorem publikace Alphabet Boys – hybridní umělecko-poetické knihy.

 

Felix Lobelius
www.felixlobelius.com

22letý švédský grafický designer a typograf Felix dostal od svých rodičů prostřední jméno po Leonardu da Vincim a začal kreslit už od malička. Po střední se vydal studovat grafický design do Sydney, kde se již několik let s velkou vášní věnuje grafickému designu.

Mezi nejzajímavější práce, které v jeho strohém portfoliu můžeme najít, patří tvorba materiálů zvoucích na návštěvu konference pojednávající o dyslexii. Rovněž nezapře velkou oblibu k všudypřítomné Helvetice.

 

Tony Brook & Patricia Finegan
www.spin.co.uk

S velice zdařilými a čistými pracemi s citem pro písmo v portfoliu londýnského studia Spin, které tvoří manželé Tony Brook a Patricia Finegan, jste se již s velkou pravděpodobností setkali. Netřeba tedy více komentáře – podívejte se sami.

 

Ritxi Ostáriz
www.iikki.com

25letý grafik, ilustrátor a motion designer, se kterým se můžete setkat ve španělském Madridu, jménem Ritxi pracuje pro mnoho známých umělců a hudebních skupin po celém světě a zajišťuje jim podobu coverů, webů a videoklipů.
V jeho portfoliu si tak můžete projít spoustu kvalitně odvedené a velmi inspirativní práce.

 

 

Jakub Krčmář, whitwa.net


Komentáře k článku

12. 4. 2008 12:27 lukas

...ten krčmář parada..opravdu perfekcionista...vice takovych:)
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box