Font

novinky

Výběr jazyka

cs / en

 

Vizuální styl 78 ročníku festivalu Pražské jaro 1. 6. 2023

uvodni

V pátek 2. června vrcholí již 78. ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Letos za jeho vizuální tváří stojí Markéta Hanzalová a Miroslav Roubíček ze studia Colmo.

více »

Nové Mesto nad Váhom vybírá logo. Jak se vám finalisté líbí? 12. 5. 2023

na homepage

Na základe propozícii verejnej neanonymnej súťaže na logo mesta Nové Mesto nad Váhom dňa 4. mája 2023 zasadala porota, ktorá z viac ako 40-tich návrhov vybrala do verejného hlasovania päť návrhov na logo mesta.

více »

Pusťte si podcast o identitě ČR 5. 5. 2023

na homepage

Česko nebo Česká republika? Jak se má naše země prezentovat navenek a jaké symboly má k tomu využívat? Právě o tom je druhý díl CzechTourism Podcastu, který si můžete pustit…

více »

Vizuál pro 57. ročník MFF Karlovy Vary byl odhalen 27. 4. 2023

uvodni

Také pro letošní ročník MFF Karlovy Vary připravilo vizuál Studio Najbrt. Autory jsou Jakub Spurný a Aleš Najbrt.

více »

Pozvánka na veletrh Reklama Polygraf Obaly 2023 20. 4. 2023

uvodni-new

Zveme Vás po několikaleté přestávce opět k návštěvě našeho stánku na tradičním veletrhu Reklama Polygraf Obaly v pražských Letňanech (PVA Expo), který se koná ve dnech 25.–27. dubna. Najdete nás v hale č. 6, na stánku 6B12.

více »

Logo pro hokejové MS 2024 v Česku – „pukotikon“ 12. 4. 2023

na homepage

Po devíti letech se příští rok (od 10. do 26. května) uskuteční v České republice mistrovství světa v ledním hokeji. Organizátoři turnaje nyní představili logo a grafickou identitu šampionátu. Inspirací a základem se stal puk designovaný jako emotikon, odtud tzv. „pukotikon“. Grafickou identitu pro Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě vytvořila mediální agentura Unicorn Attacks ve spolupráci se studiem superlative.works.

více »

Nový Font 188 se již tiskne! 12. 4. 2023

na homepage

Na co se můžete těšit v letošním jarním čísle našeho časopisu? Kromě hlavního tématu, kterým je tentokrát CI firem zabývajících se elektromobilitou, jsou to články a rozhovory ze světa grafického designu, fotografie, ilustrace nebo grafického software a věnuje se mimo jiné také signmakingu…

více »

Vizovice mají novou identitu 3. 4. 2023

na homepage

Město Vizovice bude mít novou vizuální identitu. Ta bude postavena na nejvýraznějších doménách, jako jsou švestky, kultura, tradice a folklor, pulzující život, ale třeba i zajímavé turistické cíle nebo pracovní příležitosti.

více »

Ministr zdraví: nové logo a vizuální identita 31. 3. 2023

uvod

Cílem nově vznikajícího think tanku Ministr zdraví je do roku 2030 prodloužit v Česku dobu prožitou ve zdraví o pět let. Důraz je kladen na prevenci ve smyslu udržení zdraví, která je levnější než následná léčba, a také na prodloužení délky života ve zdraví. Digitalizace podporující osobní odpovědnost a motivaci jednotlivce ke změně, stejně jako efektivnějšímu a udržitelnému financování systému. Logo a vizuální identitu této platformy navrhla Markéta Steinert, která zvítězila v soutěži organizace Czechdesign.

více »

FK Teplice představil nové logo a identitu 20. 3. 2023

na homepage

Představení nového loga a identity přišlo s předstihem, aby byl dostatek času pro výrobu všech potřebných věcí před startem nového ročníku, kdy se začne nové logo naplno používat. Dresy s novým logem budou představeny až před startem nové sezony. Autorem je grafk Karel Hejkal.

více »UGD logo na vysku-box