Font

web

Výběr jazyka

cs / en

 

Konference Mouvo spustila prodej lístků 14. 3. 2022

mouvo2022_vizual_en

Ve dnech 8.−9. dubna se v Praze již posedmé uskuteční oceňovaná konference Mouvo. Pořadatelé spustili prodej vstupenek na dubnovou akci a oznámili také první jména vystupujících. Akce, kterou pořádá pražské studio Oficina, jako vždy nabídne to nejlepší, co nabízí světová scéna audiovizuální kultury na průniku grafického designu, animace, filmu a interaktivních technologií.

více »

Design nového týdeníku Hrot 27. 5. 2020

8

Design nového týdeníku pro ekonomiku, politiku a byznys Hrot, jehož šéfredaktorem je Vadim Fojtík, vytvořil tým Studia Marvil.

více »

WebExpo 2017 se blíží 1. 9. 2017

Letos již po desáté se v Praze ve dnech 22-23. 9. koná WebExpo, ambiciozní mezinárodní konference věnovaná všemu okolo webového publikování. Během dvou dnů se na pódiích v sálech Paláce Lucerna vystřídá více jak 80 tuzemských a zahraničních odborníků, kteří budou své know-how z oblasti digitálního designu, webového vývoje a online byznysu předávat více jak 2 000 účastníkům.

více »

Soutěž UJEP na nový web 17. 7. 2015

Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem vyhlásila veřejnou anonymní soutěž na návrh modernizace vizuální podoby internetových stránek. Podívejte se na podmínky…

více »

Lidovky.cz změnily po 6 letech logo i web 3. 7. 2015

Před nedávnem po šesti letech zpravodajský server Lidovky.cz změnil výrazně vzhled. Stránky jsou vzdušnější, přehlednější, jednodušší…

více »

CIMEX s novou značkou 30. 5. 2014

Významná skupina firem CIMEX, zaměřených především na reality, redesignovala zastaralou značku a změnila i vizuální styl včetně webových stránek. Po redesignu zůstala zachována jen firemní červená barva.

více »

Oborová zdravotní pojišťovna mění korporátní design 15. 4. 2014

Od 15. dubna začíná OZP užívat nové logo v nových barvách, postupně dochází ke změně webové prezentace a online aplikací v portálu VITAKARTA ONLINE.

více »

Nová tvář nemocnice v Uherském Hradišti 3. 3. 2014

Uherskohradišťská nemocnice mění své staré logo i webové stránky. Nové logo má modernější vzhled a jasné sdělení – otevřenost, jednoduchost i patriotismus. Se vzhledem loga koresponduje i nový web.

více »

31. seminář UGD: Úvod do UX pro grafiky 18. 4. 2013

Jakub Krčmář se ve svém semináři zaměří na proces designu webů a mobilních aplikací z pohledu oboru User Experience. Ukáže způsoby, jakým lze uživatelský prožitek měřit a ovlivnit. Předloží argumenty, jak si přístup u klienta obhájit a ukáže vám, jak přemýšlet jako User Experience designer.

více »

Depešáci s novou identitou 12. 10. 2012


Kultovní hudební skupina Depeche Mode představila nový web, odpočítávající čas do začátku nového turné. Na webu se objevilo i nové logo kapely…

více »