Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

Novinky v Tiskárně Bardějov potěší hlavně zákazníky 10. 10. 2022

IMG_2299-Edit

Kratšie doby čakania, ale aj neobmedzené možnosti potlače či lepenia. V Tlačiarni Bardejov prichádzajú s novinkami na poli strojov, ruka v ruke s požiadavkami svojich zákazníkov.

více »

Atraktivní sRGB barvy tisku Konica Minolta 5. 12. 2014

Tiskárna bizhub PRESS C70hc firmy Konica Minolta je schopna, jako jediný malonákladový stroj na trhu, tisknout v barevném rozsahu pokrývajícím prostor sRGB. Umožňuje to revoluční toner High Chroma, jehož výrazné a svítivé odstíny zaujmou každého klienta reklamních agentur či kreativních grafických studií.

více »

Novinky ze světa produkčního tisku 24. 2. 2014

Desítky návštěvníků se přišly podívat na Dny otevřených dveří v showroomech Konica Minolta, které se konaly v půli února v Praze a Brně. Za mimořádným úspěchem akce stojí zejména prezentace nové řady produkčních strojů bizhub PRESS C1070, navazující na osvědčenou sérii bizhub PRESS C7000.

více »

Konica Minolta - digitalizace a tisková řešení 2. 12. 2013

Jak co nejefektivněji řídit firemní dokumenty – „od skenu po skartaci“? Na to odpovídali specialisté Konica Minolta při odborných seminářích dne 13. 11. v Ostravě a 14. 11. v Praze. Hovořilo se především o digitalizaci dokumentů a jejich vytěžování, řízení oběhu dokumentů, dlouhodobé archivaci a vyhledávání, elektronické fakturaci či o nových trendech v tiskových řešeních. více »

Boxshot 4 8. 3. 2013

 

Boxshot 4 je nástupce 3D prezentačního programu Box Shot 3D, který jsme představili v tomto článku. Verze 4 přináší mnoho novinek. A to jak ve zcela novém a originálním uživatelském rozhraní, tak v samotné práci s modely nebo jejich exportu.

více »

Cheetah 3D 28. 5. 2012

Cheetah 3D od společosti MW3D-Solutions je modelovací, renderovací a animační aplikace pro Mac, podobná profesionálním nástrojům jako např. Cinema 4D nebo Maya. Oproti nim je ale několikanásobně levnější – na Applestore si ji můžete koupit za 99 dolarů(resp. 79,99 EUR).

více »

HP ProBook 4530s je mobilní pevnost 23. 5. 2012

Nový HP ProBook 4530s už několik týdnů zdobí výkladní skříně elektro prodejen. Přesto je to pořád žhavá novinka. HP si drží dobré renomé předchozího typu. Navíc dále rozvíjí všechny dřívější kvality. 

více »

Adobe Creative Suite 6 a Adobe Creative Cloud 18. 5. 2012

Společnost Adobe Systems představila nejnovější sadu nástrojů Adobe Creative Suite 6 a Adobe Creative Cloud určenou pro profesionály, kteří se zabývají tvorbou tištěných materiálů, webových stránek nebo videa. Nové verze čtrnácti aplikací a čtyř ucelených sad tvůrčích nástrojů pokračují v inovacích Adobe pro kreativní oblasti. Nově představené centrum Adobe Creative Cloud umožňuje uživatelům stáhnout a nainstalovat si každou aplikaci z Adobe CS6 a umožňuje online synchronizaci a ukládání souborů, publikování aplikací a efektivní práci s webovými stránkami. 

více »

CorelDRAW Graphics Suite X6 česky 25. 4. 2012

Po celosvětovém zahájení prodeje programu CorelDRAW Graphics Suite X6 (v angličtině a dalších světových jazycích) oznámila dnes společnost Corel dostupnost nejnovější verze své vlajkové lodi – grafického balíku pro tvorbu vizuální komunikace – také v češtině. Základna příznivců aplikace Corel přesahuje 100 milionů aktivních uživatelů ve více než 75 zemích světa.

více »

QuarkXPress 9 již v prodeji! 28. 4. 2011

 
Od tohoto týdne je na trhu nová verze programu pro zlom a DTP QuarkXPress 9. Mimo tradiční polygrafické výstupy nabízí i různé možnosti elektronického publikování. Dnes nestačí jen tištěné materiály, stále silnější je poptávka po digitálních formátech výstupu. QuarkXPress 9 přináší řešení - nabízí možnost snadno publikovat pro web, eBooks, chytré telefony, iPad či další mobilní zařízení.

více »