Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

Box Shot 3D - Řešení prezentace návrhů na 3D objektech

Aplikace Box Shot 3D vytváří efektní vizualizace různých materiálů. V Box Shot 3D nalezente velké množství již připravených tvarů jako jsou např. knihy, časopisy, CD, obaly na CD, vizitky, platební karty, brožury ale i lahve nebo plechovky.

Box Shot 3D můžete využít např. při prezentaci logotypu a vizuálního stylu. Potenciální zákazníci jistě ocení vizualizace na materiálech, které budou v rámci firemní komunikace používat. Prezentovat takto ale můžete samozřejmě konkrétní grafické práce - knížky, brožury atd.

Box Shot 3D funguje na principu výběru obrazu nebo jeho části a následného mapování na 3D objekt. Pak nastavení úhlů pohledu, světel atd. Vše je následně kvalitně renderováno. Tvorba vizualizací je velice snadná a zvládne ji i uživatel, který nemá žádné zkušenosti s 3D aplikacemi typu 3D Studio, Cinema 4D, Maya atd. Samozřejmostí je možnost exportu do běžných formátů jako jsou JPEG, PNG, BMP, TIFF, můžete ale exportovat také do formátu PSD (RGB i CMYK).

Za necelých 1 100 Kč získáte velmi užitečnou aplikaci, která Vám může usnadnit a zpříjemnit práci.

Více informací o aplikaci, screenshoty, zkušební verze a možnost zakoupení Box Shot 3D na stránkách výrobce www.boxshot3d.com.

 

Sysémové požadavky:
Windows
Windows XP, Vista, 7 Operating System
Mac (pozor - zvlášť verze pro Tiger a pro Leopard)
Mac OS X 10.4 (Tiger), Mac OS X 10.5 (Leopard), 10.6 (Snow Leopard),


Komentáře k článku

24. 11. 2011 16:19 dotaz

Ahoj všem, rád bych se zeptal, jestli jste si program objednávali přímo z boxshot3d.com, nebo jestli jste našli nějaké české zastoupení.....

10. 10. 2010 13:50 HEHE

OK díky

9. 10. 2010 17:41 Heidi

az na tenisky a bundicky sme spokojni s recenziou ;-)

9. 10. 2010 17:27 Jirka

HEHE: primárně je to zaměřeno na 3D, hlavně papírové objekty, jednostránkovou věc jakéhokoliv formátu tam samozřejmě udělat lze a jednoduše.Až potom,co jsem si to nainstaloval, jsem procházel internet - existuje mnoho konkurenčních programů, ale žádný nemá tak rozsáhlý výběr šablon a tak pěkně realistické výsledky. Nejvíc se jich soustředí na výrobu krabice na program, ale zde lze z krabice na program vytvořit obal s jakýmikoliv rozměry stran, dá se pootevřít víko, jak hodně chceš a pod. Vše lze uložit jako vlastní šablonu. Už jsem s tím udělal pár věcí a musím jen chválit - za málo peněz vytvoří profi 3D výsledek za pár minut. Zkus si nainstalovat demo - práci lze uložit, jen jsou přes obrázek čáry.

9. 10. 2010 17:11 123klan lam

Napis podrobnu recenziu ;-)

9. 10. 2010 10:25 HEHE

Jirka> chtě jsem se zeptat, zda li tam jde udělat jen viitky a nebo i náhled pro CI např obálka, vizitka, papír. Popř. plakáty atd. Díky

6. 10. 2010 23:00 Jirka

Díky za tip, objednal jsem si to a nemá to chybu! Velmi jednoduché a intuitivní ovládání a skvělé možnosti naklápění, nastavení úhlů rozevření jednotlivých listů skládačky, úhly osvětlení apod. Naklápět lze i pomocí myši. Myslím, že už to nešlo udělat jednodušeji. Jen pro info: uvedené stíny ve screenshotech jsou hrubé před renderem - po vyrenderování scény jsou hladce rozostřené a realistické.
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.