Font

web

Výběr jazyka

cs / en

 

Čtyřlístek grafických designérů II.

Seriál představující portfolia zejména grafických designerů, ilustrátorů a dalších kreativců excelujících ve svém oboru. Menší bráška seriálu Perly internetu, který vychází na tištěných stránkách Fontu.

 
Tiffany Bozic
www.tiffanybozic.net

Tiffany tvoří unikátní surrealistické malby vycházející z její lásky k přírodě a to zejména k podmořské fauně a flóře. Spolu s jejím výtvarným talentem tak vznikají unikátní díla. Doporučuji shlédnout krátké video v sekci press, ve kterém se Tiffany představuje, přibližuje nám svůj pohled a dovolí náhlednou do procesu tvorby svých děl. Setkat se s ní můžete ve městě Oakland v Californii.

 

Sylvia Tournerie
www.sylvia-tournerie.com

Francouzská grafička navrhuje identitu, covery, tiskoviny a další grafiku pro mnoho hudebních skupin tvořících většinu její stálé klientely. Podílí se také na tvorbě jejich hudebních klipů a je rovněž autorkou většího množství moderních písem, které ve svých pracích s oblibou využívá.

 

Peter Nowacki
www.velendil.com

20letý Peter z Polska tvoří především abstrakce v rámci osobní tvorby. Kniha Pán Prstenů mu před dvěmi lety byla podmětem a inspirací zároveň k začátku tvorby fantaskních artworků ve Photoshopu. Jeho originalitu a techniku tak neminula hodnotná ocenění.

 

Dan Noe
www.noedesign.com

30letý mainstreamový grafický designer Dan Noe ze státu Iowa v USA stojí jako jediný za studiem Noe Design. Specializuje se především na flashové webovky (většinou filmových "trháků") avšak má co nabídnout i v ostatních polích grafického designu.

Jakub Krčmář, whitwa.net


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.


bold_font_teaser_gif_125x125


font-banner
UGD logo na vysku-box