Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Skupina GUMOTEX představila nové logo

na homepage

GUMOTEX, renomovaný zpracovatel a výrobce produktů z pryže a plastů, významný dodavatel komponentů pro automobilový průmysl a s více než 1000 pracovníky největší zaměstnavatel na Břeclavsku představil nové logo a výsledky hospodaření za rok 2020.

 

logo na vysku

 

„Představení nového loga je pro GUMOTEX velmi významným momentem. Tento krok je součástí naší dlouhodobé strategie voblasti komunikace a budování silné značky. Nové logo a jednotný grafický vizuál, jakožto součást nové korporátní identity zahrnující mimo jiné redefinici mise, vize, klíčových hodnot a principů fungování, budou prezentovat GUMOTEX jako kompaktní Skupinu, silného a stabilního partnera s jasnou vizí a hodnotami sdílenými všemi společnostmi, závody i pracovníky,“ uvedl František Řezáč, předseda představenstva GUMOTEX, akciová společnost, a generální ředitel koncernu GUMOTEX.

 

Zdroj a více zde.

 

 

stare

O předchozích podobách loga jsme psali zde.

 

Autor nového loga zatím bohužel nebyl uveden.


Komentáře k článku

4. 5. 2021 15:29 pala

Nic to ve mě nevyvolává. Na tenhle tvar se dá vymyslet miliarda variací. Když střelim od boku, budu tam mít hezčí G ve 2 minutách a kompozičně to bude vyváženější. Dokonce z toho bude čišet i guma. Nedej bože kdybych tomu věnovala čas. Tohle logo je tak experiment na půl cesty...
https://i.imgur.com/XZ9cdv4.png

4. 5. 2021 14:17 wgx

Co je to za klikyháky?

4. 5. 2021 14:05 Honza jinej ale

A teď je tam zase jiná barva!

4. 5. 2021 13:22 Font

Honza: Díky za upozornění. Opraveno.:)

4. 5. 2021 07:48 Honza

Pěkná, povedená práce. (Akorát, že ty dva obrázky nejsou stejný, na prvním je logo "splácnutý". Doufám, že platí druhá varianta.)
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box