Font

web

Výběr jazyka

cs / en

 

Soutěž o návrh webu VUT v Brně

VUT v Brně vypsalo veřejnou soutěž o „Návrh nového vizuálního stylu webové prezentace“. Předmětem soutěže je navrhnout nový grafický layout webových stránek VUT v Brně. Snahou univerzity je totiž prostřednictvím reprezentativní grafiky přehledně a účelně komunikovat se všemi cílovými skupinami VUT v Brně, který mi jsou uchazeči o studium, studenti, absolventi, zaměstnanci, veřejnost (odborná i široká) a média.

Nový vizuální styl webové prezentace VUT v Brně by měl přitom vycházet z Manuálu jednotného vizuálního stylu univerzity.

Účelem soutěže je nalézt a ocenit nejvhodnější řešení předmětu soutěže, které splní uvedené požadavky, obsažené v soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech. Ty lze nalézt v elektronické podobě na informačním portálu.

Vítěz soutěže obdrží odměnu 50 tis. Kč a následně také zakázku na dopracování kompletního vizuálního stylu webové prezentace VUT v Brně.

Kontaktní osobou ve věcech soutěže o návrh je Hana Blažková (tel.: 541 145 325; email).
Tip: zkrácený odkaz na dokument je také zde.


Komentáře k článku

15. 12. 2010 17:17 Petr

14. 12. 2010 11:37 CD

Tak portál VUT má novou podobu. Jestli tato podoba odpovídá vítěznému návrhu vzešlého z této soutěže, pak mne to ujišťuje v původním přesvědčení, že vítěz byl znám dopředu.

Sám jsem se prostřednictvím našeho grafického studia této soutěže zúčastnil, neb jsem také studentem tohoto ústavu, v dobré víře jsem zpracoval a řádně odevzdal grafický návrh obsahující všechny náležitosti. VUT na nás za to podalo trestní oznámení za padělání dokumentů, nebo podobný nesmysl, který se samozřejmě neprokázal, leč pro vyřazení z této soutěže to i přes naše odvolání stačilo.

A to nemluvím o dalších nekalých praktikách, které na nás v současné době VUT začíná zkoušet..

Po dvou letech vidím novou podobu tohoto portálu ... a mám jasno.

VUT opět prokazuje svou profesionalitu.. Takže souhlasím s příspěvky výše, pro VUT už asi nikdy..

Nebo má někdo z ostatních účastníků soutěže jiný názor? Nepodařilo se mi zjistit, zda nová podoba je výsledkem oné soutěže, zda jí někdo vyhrál adt.. Nejspíše ne, opět soutěž do outu..

1. 9. 2010 00:04 Michaell

A kam se poděla FAVU .. tolik nadějných talentů?

4. 6. 2010 21:47 Isslander Charlie

Ze zkušenosti s univerzitami apod. vím, že do tohohle už nikdy nepůjdu, škola něco chce, pak zjistí, že změna by je stála víc než počítali a je po výběrovce, v případě webů je to jiné, jenže dělat něco zbytečně, do výběrovky která skončí fiaskem.

19. 6. 2009 18:16 namestii

Pro VUT jsme pár věcí dělali ... vždy to zahráli do autu ...
... více ne

18. 6. 2009 22:28 HEHE

já bych snad doplnil... že jde spíše než o soutěž o výběrovku na udělení veřejné zakázky

18. 6. 2009 16:20 lh

loga spatny, vizualni styl spatny a z toho se ma postavit hezky web.

18. 6. 2009 15:58 Michal Malina:.

Myslím, že by stálo za to vyhlásit soutěž i o nové logo...

18. 6. 2009 14:34 PZ

no, dělat web podle vizuálního stylu VUT Brno musí být práce pro masochistu... ta přehlídka nepovedených pktogramů na HP, na kterou jsou jistě nesmírně pyšní, s přehledem zničí sebelépe navržený web...
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.


Skolimcorel_125x125_II