Font

web

Výběr jazyka

cs / en

 

Seminář Inteligentní webdesign

Dubnový seminář, který pořádá UGD, je zaměřen na tvorbu inteligentních webových stránek. Přednášet bude Tomáš Procházka v pondělí 23. dubna 2012 od 19 hodin v Hubu Praha v novém konferenčním sále.

Tomáš Procházka posluchačům představí aktuální trendy v oblasti webového designu. Prezentace, která bude určená zejména grafickým designérům, nabídne zevrubný pohled na tvorbu webových stránek, které vycházejí vstříc uživatelům a nekladou jim zbytečné bariéry, tedy téma známé také pod názvem user experience. Tomáš se soustředí na celý proces tvorby komplexních webových stránek nebo aplikací: od návrhu koncepce přes design po programování. Na příkladech popíše, jak využít na maximum dostupné technologie, jak jejich vzájemným propojením zvýšit informační hodnotu webu.

Tomáš Procházka absolvoval České vysoké učení technické v Praze (Fakulta elektrotechniky, výpočetní technika) a v současné době studuje na Vysoké škole uměleckoprůmyslové ateliér Grafického designu a vizuální komunikace prof. Rostislava Vaňka.

Konání: pondělí 23. 4. 2012, 19 hodin, Hub Praha, Drtinova 10, 150 00 Praha 5
Vstupné: 200 Kč, studenti 100 Kč (platí se při vstupu), členové UGD zdarma

Prosíme, rezervujte si místo prostřednictvím formuláře, pomůžete nám zajistit dostatečný počet míst k sezení.

Seminář bude audiovizuálně zaznamenáván a záznam bude poskytnut široké veřejnosti prostřednictvím internetu. Všichni účastníci jsou si vědomi toho, že jejich tvář i hlas se mohou objevit na záznamu a svou účastí dávají souhlas se zveřejněním.

Seminář pořádají Unie grafického designu a Hub Praha.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.