Font

reklama

Výběr jazyka

cs / en

 

Dámejídlo.cz přichází s novou korporátní identitou

Dáme jídlo.cz, online služba zprostředkovávající dovoz jídla z restaurací, zavádí při příležitosti svého pátého výročí několik novinek. Patří k nim nová korporátní identita, nový positioning a také reklamní kampaň.

Změna se projevuje zejména v novém produktu Dáme jídlo+. „Ve změnách jsme se zaměřili zejména na zajištění jednoduššího objednávání, na transparentnější a příjemnější objednávací proces pro zákazníka,“ popsal Jan Matějů, CEO Dáme jídlo.cz. Součástí restaurací označených Dáme jídlo+ mají být pouze ty restaurace, které podle společnosti dlouhodobě splňují standardy a u nichž problémy s kvalitou jídla a obalů nepřesahují 2 % všech objednávek. Nejde tedy o prémiové luxusní restaurace, ale o rychlejší orientaci v portfoliu stávajících restaurací.

Redesign korporátní identity je představen na webu, v aplikaci, na nových polepech aut či na změně oblečení kurýrů. Textová část loga nově obsahuje název značky bez domény.cz. Redesign a nový positioning vychází z výzkumu, který vznikl ve spolupráci s agenturou Millward Brown. „Pro značku Dáme jídlo to znamená, že v rámci nového positioningu bude nejen dál utvářet český trh rozvozu jídla, ale také doufáme, že bude vést zákazníky k tomu, aby žili momentem,“ popsal Matějů.

Reklamní kampaň zahajuje v úterý 3. října na obrazovkách televizních skupin Prima a Nova. Spot připravila agentura Konektor, režíroval Jan Zajíček, zprodukoval Punkfilm.

Zdroj a více zde.

 

Pro zajímavost – maskot a logo německé firmy Delivery Hero, které Dámejídlo od roku 2015 patří.

Jak se vám změna líbí?


Komentáře k článku

9. 11. 2017 16:42 karel

„bude vést zákazníky k tomu, aby žili momentem,“ - týý vado, to je sebevědomý tvrzení

27. 10. 2017 15:56 Pala

mimochodem zajímala by mi obhajoba nebo statistika za tou tečkou.

27. 10. 2017 15:55 pala

Ze začátku sem si řikala "klasika", ale hodně se mi líbí ten negative space J, co vytváří vnitří strukturu D

20. 10. 2017 15:16 Radim Zahraj_Typoadesign

Hej Dyydžejjj...jidlo sem...Old School Party: DJ´s Dame Jidlo

15. 10. 2017 17:31 Font

Zvedavec: Autor loga bohužel nebyl ve zdroji uveden (což opakovaně kritizujeme). Někdy po něm pátráme sami a někdy na to není holt čas. :) Tak třeba se nám přihlásí...

14. 10. 2017 19:15 Zvedavec

Zajimavy clanek o nove korporatni identite - vime, kdo delal positioning, kde byla nova identita predstavena, kdo delal spot, kdo ten spot reziroval, kdo ho produkoval, kde pobezi, jak vypada materska firma v nemecku... ale kdo tuhle novou identitu a logo udelal? To se v clanku nedocteme...

14. 10. 2017 15:18 elelukus

trochu nuda ale lepší než předchozí.

13. 10. 2017 16:13 Majký

Nuda. Předchozí logo mi přišlo o dost lepší... :(

13. 10. 2017 15:49 jakub

To DJ je nejaky divny, vlastne nuda bez napadu... Princip jako BC banky Creditas, ale tam je ta kompozice promyslenejsi a elegantnejsi.
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box