Font

ostatní

Výběr jazyka

cs / en

 

Zlatá pecka 2018 odstartovala

Zlatá pecka bude hledat již po čtyřiadvacáté to nejlepší, co v české a slovenské reklamě za uplynulý rok vzniklo. O výsledcích rozhodne porota v čele s předsedy bratry Cabany.

Zlatá pecka se drží tradičního formátu soutěže, kdy porotu tvoří ti nejlepší tvůrci z filmové, mediální a reklamní branže. Již v 27. listopadu zasedne v jednotlivých porotách řada špičkových osobností různých kreativních profesí, například držitelé několika Českých lvů střihač Alois Fišárek, kameraman Vladimír Smutný, fotograf a režisér Adolf Zika, producent Viktor Tauš, maskérka Andrea McDonald a další, kteří budou hodnotit to nejlepší, co nám reklamní tvorba v uplynulém období přinesla.  

Na výherce čeká dvacítka „Zlatých pecek“, zvláštní ceny a zajímavou sondou do estetiky reklamní tvorby bude letos opět akademický pohled poroty složené ze zástupců Vysoké školy kreativní komunikace. Nezapomeňte přihlásit do Zlaté pecky to nejlepší, co máte. (Přihlašujte se zde.)

A protože reklama bez skvělých herců nemůže existovat, opět se dozvíme, kdo získá cenu Nejlepšího herce v reklamě a komu se tak podaří sesadit z trůnu Ivana Trojana. V loňském roce se hlasování zúčastnilo více než 11 000 respondentů. Zapojit se může každý vyplněním krátkého dotazníku.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box