Font

ostatní

Výběr jazyka

cs / en

 

Velká grafická SCODIX soutěž!

Rozjeďte svou kreativitu, navrhněte atraktivní využití parciálního reliéfního laku na svou ilustraci, grafiku nebo fotografii a vyhrajte hodnotné ceny. Hlavní cena – zapůjčení nového automobilu Jeep Renegate na dobu 14 dní + voucher v hodnotě 5000 Kč na využití technologie Scodix. Oceněno bude nejlepších 15 prací. Přečtěte si podmínky soutěže a prohlédněte si ukázky aplikací pro vaši inspiraci. Těšíme se na vaše návrhy, nejlepší budou vystavené na veletrhu Reklama Polygraf!

ZÁKLADNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

Organizátory soutěže jsou firmy TISKAP s.r.o., DataLine Technology a.s. a časopis Font, jejichž zástupci budou v odborné porotě vybírající vítěze. 
Soutěže se může zúčastnit každý zájemce bezplatně (profesionální i amatérští grafici, studenti atd.).
Předmětem soutěže je návrh výtvarného díla (ilustrace, grafika, fotografie), které využívá technologii Scodix (parciální reliéfní zušlechtění, viz např. obálka Fontu č. 135).

Každý návrh musí být původním dílem účastníka, který jej přihlásil, počet přihlášených prací jedním účastníkem není omezen. Maximální formát díla (grafiky) je 280 × 400 mm, jednostranně. Návrh musí být zaslán v podobě tiskového PDF obrazové části + PDF souboru s maskou pro reliéfní plastické zušlechtění vybraných částí obrazu.

 Návrhy je třeba zasílat spolu s kontaktními údaji autora (jméno, telefon, email) na email: soutez@dataline.cz.
Na tento email je možné směřovat i případné dotazy.

Každý účastník, který splní podmínky soutěže (např. technickou kvalitu) si může po jejím ukončení osobně vyzvednout jeden zušlechtěný výtisk svého návrhu na veletrhu Reklama Polygraf ve dnech 12.–14. května 2015 na stánku časopisu Font nebo po skončení veletrhu (do konce srpna) na adrese redakce Fontu.


TERMÍNY

Do soutěže budou zařazeny práce, které organizátoři obdrží do uzávěrky 5. května 2015 do 17 hodin.
Hodnocení poroty se bude konat 11. 5. 2015.
Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen se uskuteční na stánku společnosti DataLine Technology a.s. v rámci veletrhu Reklama Polygraf dne 13. května 2015 ve 13 hodin.


CENY

Hlavní cena – zapůjčení nového automobilu Jeep Renegate na dobu 14 dní  + voucher na 5000 Kč na využití technologie Scodix (obojí lze čerpat kdykoli v průběhu roku 2015).
2. cena kalibrační sonda SpyderCAPTURE PRO
3.–5. cena kalibrační sonda Spyder4 Elite
6.–8. cena kalibrační sonda Spyder4 PRO
9.  dárková sada 6 lahví francouzských vín  z vinotéky Nave a dárek od firmy Jeep Autocentrum Dojáček
10. dárková sada 6 lahví  francouzských vín s překvapením z vinotéky Nave
11. dárková sada 6 lahví italských vín  z vinotéky Nave a dárek od firmy Jeep Autocentrum Dojáček
12. dárková sada 6 lahví italských vín s překvapením z vinotéky Nave
13. dárková sada 6 lahví španělských vín s překvapením z vinotéky Nave
14. dárková sada 6 lahví německých vín s překvapením z vinotéky Nave
15. dárková sada 6 lahví rakouských vín s překvapením z vinotéky Nave

Prvních 15 účastníků dostane zároveň ceny od časopisu Font - 3 starší čísla Fontu dle vlastního výběru. Časopisy si mohou vybrat a vyzvednout přímo na stánku Fontu na výstavě Reklama Polygraf 2015.

Ceny za 2.–15. místo bude možné vyzvednout během veletrhu Reklama Polygraf na stánku společnosti DataLine Technology. Ocenění účastníci soutěže budou informováni emailem 12. 5. 2015 o udělení ceny, nejlepší tři budou kontaktováni také telefonicky.

Pokud výherce není plnoletý, může si určité ceny (zapůjčení automobilu nebo víno) vyzvednout jeho zákonný zástupce (rodič).

    

   

Pro zvětšení rozklikněte. 

Množství dalších ukázek možných aplikací pro inspiraci a videa zobrazující postupy zhotovení masky (tutorialy) naleznete zde.

 

Technologií Scodix byla zušlechtěna obálka Fontu č. 135, postup jejího vzniku jsme popsali v rubrice Krok za krokem.

OPA značky (body sloužící ke spasování barevného tisku a masky s lakem) do návrhu ale neumisťujte, budou dodány automaticky při tisku.

Podrobnější návody na vytvoření Scodix masky si můžete stáhnout zde:

Scodix tvorba masky ve Photoshopu.pdf

Scodix separace vrstev do PDF.pdf

 

UGD logo na vysku-box