Fotky z veletrhu Reklama/Polygraf 2008
Každoročně má Font svůj stánek na veletrhu Reklama/Polygraf. Letošní ročník probíhal od 18. do 20. března na pražském Výstavišti v Holešovicích. Podívejte se na aktuální fotoreportáž.
© Font [www.font.cz]
Každoročně má Font svůj stánek na veletrhu Reklama/Polygraf. Letošní ročník probíhal od 18. do 20. března na pražském Výstavišti v Holešovicích. Podívejte se na aktuální fotoreportáž.
Nová vizuální ...
» pěkné, pěkné!
kerning mo...
» Pěkné, to se povedlo!
» Krásná identita. Symbol, typogr...
Nová vizuální ...
» nemůžu říct, že se mi líbí. při...
» Dobrá práce, na první dojem mi ...
» K té explikaci bych přidal ješt...
» Jednoznačně chválím.
MS ve fotbale ...
» je to současné a funguje to skv...
» Za mě je to kvalitní grafika MS...