Font

ostatní

Výběr jazyka

cs / en

 

Dekomunizace s novými triky – Sbohem soudruzi

na homepage

„Naším cílem je, aby KSČ(M) v letošních říjnových volbách získala maximálně 4,8 % hlasů, a konečně po 100 letech od svého založení zmizela z Parlamentu ČR. Spousta z vás může mít pocit, že jeden hlas nic nezmění, že nemá žádnou váhu. Ale zásluhou vašeho hlasu pro kteroukoliv demokratickou stranu bez zakuklených komunistů a estébáků, se může poprvé v novodobé historii stát, že komunisti již nebudou ovlivňovat naše životy,“ uvádí Dekomunizace ve svém prohlášení. A jejich nápaditá trika jako výrazný vizuální prvek mohou přispět.

dovnitr triko

 

Do sídla Dekomunizace nečekaně dorazila poslední předvolební zásilka banánových triček. Jsou k dispozici ihned k odběru. Přijďte si vybrat svoji velikost a barvu do Školské 24 na Praze 1. Do voleb jsme zde pro Vás od 8:30 do 18:30 hodin (včetně pátku). U ostatních produktů bohužel nejsme schopni garantovat dodání do voleb.

Děkujeme za pochopení a běžte volit!

Trika s banány a další grafická trika nebo roušky s názorem můžete zakoupit zde.

 

 


Komentáře k článku

11. 10. 2021 01:59 pala

UŽ NEBUDOOOOU

8. 10. 2021 07:38 wgx

Kladivo s banánem. Rádoby vtipný motiv, který poukazuje na naprostou banalitu a jakoby zapomíná na ty nejhorší zvěrstva napáchána komunisty v minulém režimu. Promiňte, ale běžte se o víkendu podívat třeba do Kauflandu a koupte si kilo banánů, možná Vás překvapí, že se toho ohledně front moc nezměnilo..

7. 10. 2021 22:59 DH

Symbol s banánem a kladivem je supr a vtipný! Držím palce!

7. 10. 2021 14:26 karel

V době voleb je volební propaganda, každopádně ve volební místnosti, zakázána.
Takže s tričkem od Dekomunizace do volební místnosti opatrně...

7. 10. 2021 09:11 * Karel *

Trefný komentář od Robota...

6. 10. 2021 17:56 Robot

Jako bezte volit urcite, jinak se nic nikdy nezmeni. Nicmene tohle ma do napaditosti hodne daleko, stejne jako k nejakemu dobremu designu, natoz aby to bylo zmineno na portalu tohoto typu. Nevim no, jako chapu ze je pred volbama, ale uz se docela tesim az bude po nich...
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.