Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Polagraph má nové logo

„Konec roku pro nás byl jednou velkou změnou. Otevřeli jsme nový Polagraph v Brně, sloučili jsme oba naše projekty, PolaroidLove a Polagraph, konečně pod jeden název. Už jsme pouze Polagraph. A abychom to završili, připravili jsme nový vizuál a nové logo!“ Uvádí Michal Čáp z obchodu a galerie zaměřené na instatní fotoaparáty Polaroid.

„Navrhli ho pro nás kluci z grafického studia Okolo, které jistě znáte. Jejich logem se pyšní například Botas 66 a mnoho dalších našich oblíbenců, proto byla naše volba jasná! A Honza Kloss s Matějem Činčerou přišli s návrhem, který nás nadchnul.

Nové logo Polagraphu odteď najdete všude, kde najdete nás. V Praze i v Brně, na našem webu i sociálních sítích. Pyšní jsme ale hlavně na tištěné materiály – oblíbené návody k Polaroidům, mapky s oběma našimi prodejnami a hlavně krásné samolepky, které od nás dostanete ke každému zakoupenému foťáku.

Od začátku února se můžete těšit i na nové plátěné tašky a sáčky na foťáky. Zkrátka všechno v novém!“

Zdroj zde.

Jak se vám nový Polagraph líbí?


Komentáře k článku

14. 2. 2018 14:27 Anonym

Mně osobně se logo líbí. Má v sobě určitou hravost. A to, že je spíš takovým "rébusem", je dobře. Existuje spousta takových log a jsou funkční. Jen trochu nechápu ten vypláznutý jazyk.

14. 2. 2018 07:49 Roman

To je víc piktogram s rébusem než logo. Také tam čtu PJ.

5. 2. 2018 16:40 Andrej

Mně se líbí.

2. 2. 2018 19:58 lh

proc ten vyplaznuty jazyk?

2. 2. 2018 13:30 wgx

PJ?
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.