Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Nové logo sítě hotelů Holiday Inn

Hotelová skupina InterContinental oznámila celosvětovou změnu loga u skupiny značek Holiday Inn, která se dotkne Holiday Inn, Express by Holiday a Holiday Inn Express.

Oficiální tisková zpráva zní: „Holiday Inn provede rozsáhlé změny ve svém logu – jeho proslulé písmo se bude dále vyvíjet, charakteristická zelená bude posílena a zruší se dosavadní forma firemních štítů. Tato značka celosvětově nahradí více než 11.000 symbolů, aby tím odrazila čerstvý, současné době poplatný vzhled. Nová loga budou zasazena do více než 3.100 hotelových lobby a 400.000 pokojů pro hosty.“

Přeměna značek má trvat celkem 3 roky a majitele a vlastníky franšízy bude stát miliardu dolarů. S přechodem na nová loga se začne na jaře 2008 v USA.

Značka nově získala výrazný symbol postavený na písmenu H. Praktičnost využití takového samostatně použitelného piktogramu byla patrně jedním z hlavních přínosů změny. Jeho grafické provedení samo o sobě není moc originální. Ve spojení s moderním písmem, výraznou barevností a stínováním ale celá značka působí vyváženě.


Komentáře k článku

1. 10. 2009 10:07 Lubos Bilacic

Aha, to je pre hotel.... ja ze pre nejaky dzusik :) ... chyba mi tam oranzova ako pomarancovy dzus.. hm. toto moze byt limetkovy alebo matovy? :)

26. 9. 2009 10:20 MH

...možná víc vyvážená než předtím, ale stále nevim nevim :-)

a dobře, to už bych raději vůbec nevyslovoval :)

22. 11. 2007 19:29 Avp

Musim rict, ze zmena k lepsimu. Nove Logo vypada opravdu dobre.
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.