Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Nové logo České federace Powerchair Hockey

Na základě změny jména sportu nadnárodní organizací IWAS (z Electric wheelchair hockey na Powerchair hockey) přijala federace nový název Česká federace Powerchair Hockey. Součástí této změny je také nové logo, které představili před pár dny, a nové zpracování propagačních materiálů, které chtějí prezentovat v průběhu nadcházejících týdnů.

Předchozí podoba loga federace

 

„Tímto děkujeme firmě KonceptDesign, s.r.o. za profesionální zpracování nového loga České federace Powerchair Hockey. Obsah činnosti naší federace zůstává stejný. Pracujeme pro Powerchair hockey! Pro jediný akční kolektivní sport lidí s největším pohybovým omezením. Zapojte se i vy. Sledujte www.powerchairhockey.cz.“

 

Hokej na elektrických vozících (v Česku také zvaný Florbal na elektrických vozících) je sport pro lidi, kteří používají elektrický invalidní vozík ve svém každodenním životě, nebo třeba k účasti ve sportu. Hra se odehrává na ploše o nejmenší velikosti 24 × 14 m. Hřiště však může dosahovat rozměrů až 16 × 26 m a je ohraničeno plastovými pláty podobně jak u klasického florbalu, jen jsou o něco nižší.

Zdroj a více o tomto sportu i zde.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.