Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Návrh identity očkovacích center

imageovka

Studio Lemon Design představilo svůj návrh jednotného značení očkovacích center proti koronaviru.

loga.13.55

plakaty

princip oreintace

vlajky

merch

 

„Navrhli jsme praktickou navigaci pro klienty právě vznikajících očkovacích center. V základní vrstvě stačí free font nebo rovnou download připravených PDF a tisk na jakékoli lokální tiskárně na zelený kancelářský papír. Z jednotlivých A4 dlaždic si pak centrum může sestavit vlastní systém pasující přesně do jeho prostor. A navíc? Ukazujeme i levná řešení orientačních prvků v exteriéru nebo využití symbolu při vyznačování center v online mapách. Stačí už jen málo: aby stát nabídnutou pomoc využil,“ uvedl autor Štěpán Holič.

 

Celá prezentace ke stažení zde: Prezentace OC.pdf


Komentáře k článku

19. 1. 2021 14:14 rap

Tak na jednotnou celorepublikovou identitu můžeme asi zapomenout. Jihočeský kraj si to už vyřešil po svém: https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/ockovaci-centrum-pavilon-t-ceske-budejoivce-vystaviste.A210119_121601_budejovice-zpravy_khr

19. 1. 2021 13:33 Jig

Ta první fotka by byla ideální ke vtípku, který koloval. Tedy kdyby se dala aplikovat vakcína do piva, tak stačí otevřít hospody a za dva dny máme proočkováno 80% populace :)

19. 1. 2021 12:39 Jakub Regner

No, tak si myslím, že aby naše vláda začala propagovat nějakou externí (kvalitní) práci, muselo by Babiše něco osvítit, vhledem k absolutnímu nezvládání celé očkovací a i covidové situace, když vláda neumí ani udělat fungující rezervační systém a ideálně, jako v normálních zemích, masivní očkovací kampaň - propracovanou a kvalitní. I když zde někdo nabízí dobře odvedenou práci, a navíc zadarmo, nevěřím, že by to vláda začala používat, protože i když vládě všechny dobrý věci všichní nosí až pod most, stejně se to celé udělá úplně špatně.

15. 1. 2021 17:44 snep

pěkně a pozitivně zpracované, jako cvičení jistě přínosné. nicméně nerealizovatelné, stačí se podívat na CI vlády, PS a celkově všech státních úřadu a institucí v této zemi. je rok 2021 a stále nemáme, na rozdíl od Rakouska, Slovenska, Německa jednotnou CI státu!!!

15. 1. 2021 11:10 takykarel

Covidright....?

15. 1. 2021 10:34 * Karel *

Je to v pohodě, ale aby to opravdu fungovalo, myslím, že by se to muselo používat ve většině očkovacích centrech a k tomu by měla existovat ještě nějaká propagace minimálně formou nějakého informačního webu, samozřejmě ve stejném designu.
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box