Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

MALL Pay mění logo

home-zmena

Nové služby, nové produkty, noví uživatelé. A také nové logo, které všechny tyto změny předznamenává. Novou vizuální  identitu Fintech MALL Pay vytvořilo česko-dánské studio Blackfish.

Stylizovanou platební kartu v ní nahrazuje NFC symbol pro bezkontaktní placení, odklon od společné identity MALL Group podtrhuje otevřenost vůči celé české e-commerce scéně.

Nová značka přichází po třech letech od startu MALL Pay a symbolicky podtrhává změny, kterými služba prochází – představení chytrých kreditek, možnost generování virtuálních karet, rozšíření partnerských e-shopů na více než 7 000 nebo vstup na trh s chytrým pojištěním v e-shopech. A hlavně více než 70 tisíc klientů, kteří s MALL Pay pravidelně platí online i v kamenných obchodech.


MALLPay_smartphone_lores

MALLPay_terminal_lores

 

„MALL Pay se za poslední roky neskutečně posunul. Už nejsme fintech s jediným produktem, naopak. Podařilo se nám vybudovat a rozvíjet úžasný ekosystém vzájemně se doplňujících platebních služeb0,“ zmiňuje Adam Kolesa, šéf MALL Pay. Chceme jasně deklarovat, že jsme digitálním inovátorem ve světě financí. I s novým logem chceme zákazníkům přinášet ta nejchytřejší řešení.“

Nová vizuální identita je pro MALL Pay také jedním z kroků k větší samostatnosti. Zatímco v minulosti se značka graficky hlásila ke skupině MALL Group (ta je jejím polovičním vlastníkem a provozuje mimo jiné e-shop MALL.cz), nové logo se vydává vlastní cestou a představuje zcela samostatnou vizuální identitu.

Za redesignem stojí česko-dánské designové studio Blackfish, se kterým MALL Pay spolupracuje na úpravách vizuální komunikace od loňského roku. Změna loga bude probíhat postupně – po digitálních kanálech dojde k jeho aktualizaci v aplikaci a velice brzy by se mělo objevit i na nových kartách.

 

Zdroj a více zde.

 

 


Komentáře k článku

6. 8. 2021 16:14 Marko

Karel, nie, na moje pomery je to slabota. Pozri na to logo, typické uvažovanie neskúseného logo dizajnéra, " dám tam futura font lebo je to moderné a dám tam niečo čo súvisí s internetom, takže klišé WiFi symbol." mall pay znie prijemne mäkko a Futura font je tak tvrdá až agresívna, plus do toho ta čierna farba... Ten klišé symbol tam ani nemusel byt, stačil by len premysleny font.

5. 8. 2021 12:58 * Karel *

V pohodě logo, nic víc, nic míň. Na české poměry samozřejmě. Na slovenské je to zřejmě slabota.

5. 8. 2021 08:52 wgx

Povedené :)

3. 8. 2021 21:41 kokos

hrôza ie po sloviensky niečo ako ďobriá prácija

3. 8. 2021 21:35 slow

za mě OK, pěkné, jednoduché, posun k lepšímu, rozhodně žádná hrôza

3. 8. 2021 10:24 Marko

Jediné dobré logo co som videl je na poslednom obrázku, mastercard od štúdia pentagram. Toto nové aj predošlé logo mallpay je hrôza.
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box