Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Film+ představil nové logo

Součástí redesignu stanice je i nasazení širokoúhlého formátu 16:9. Autorem vizuálu je studio Oficina, které v minulosti „obléklo“ například stanice společnosti FTV Prima.

Společnost IKO Kabel dnes zveřejnila nové logo svého kanálu Film+, se kterým se stanice divákům představila v pondělí 1. dubna. Grafický vizuál má na starosti studio Oficina, které v minulosti pracovalo například pro stanice společnosti FTV Prima. „Vizuální styl Filmu+ byl navržen jako kompaktní celek jak pro on air, tak i off air. Motiv loga spočívá v přirozeném spojení slova film a symbolu plus, které do sebe zapadají jako puzzle,“ uvedlo při příležitosti této změny studio Oficina.

Zdroj a více zde.

Předchozi verze značky (dolní je jen pro maďarskou verzi kanálu).


Jak se vám „chytré“ logo od Oficiny s umně skrytým znaménkem plus líbí? (Podobnou hříčku má třeba i FedEx se skrytou šipkou…)

 

Podobné hříčky s využitím prázdného místa naleznete zde a zde.


Komentáře k článku

31. 5. 2013 11:18 Pavel

Logo OnePlus: naprosto geniální, jde vidět že autor z této předlohy vycházel. Bohužel vzal to na lehkou a rychlou váhu a tím pádem z toho vzniklo to co vzniklo. To co nabízí spojením Fi + bylo minimálně využito a odfláknuto. BOHUŽEL!!!!!!!!

16. 4. 2013 16:44 ...

ty barvy jsou strašný a celkem tak nějak nuda

8. 4. 2013 13:45 Jakub Foglar

Koncept se mi líbí, barevná kombinace mi přijde trochu zvláštní, zvlášť na obrazovku – plus může lehce zaniknout. Vzhledem k tomu, že to ale dělala Oficina, tak se asi nemusíme obávat. :)
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box