Další logo z Olomouce

Fakultní nemocnice Olomouc (FNO) mění své logo. Od konce června bude používat znak symbolizující srdce nebo sepnuté ruce, což má vyjadřovat vstřícnost, otevřenost a důvěru.
Přečtěte si i komentář Roberta Štencla…
© Font [www.font.cz]

Fakultní nemocnice Olomouc (FNO) mění své logo. Od konce června bude používat znak symbolizující srdce nebo sepnuté ruce, což má vyjadřovat vstřícnost, otevřenost a důvěru.
Přečtěte si i komentář Roberta Štencla…
Nová vizuální ...
» Pěkné, to se povedlo!
» Krásná identita. Symbol, typogr...
Nová vizuální ...
» Dobrá práce, na první dojem mi ...
» K té explikaci bych přidal ješt...
» Jednoznačně chválím.
MS ve fotbale ...
» Za mě je to kvalitní grafika MS...
» Tři maskotci zobraze...
Týn nad Vltavo...
» Jonas:
Mám bohužel pocit...
» Jsem rád za každé logo, které n...