Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

ČSSD představila nové logo

Je jako obrněnec, který v září vyrazí, tvrdí Zaorálek. Sociální demokracie se rozhodla odtajnit své nové logo. Znak, se kterým půjde do voleb, je podle slov volebního lídra Lubomíra Zaorálka jako „obrněný transportér, který budou přes léto chystat v kůlně, aby v září prorazil”. Původně jej totiž chtěli odhalit až po prázdninách. Nakonec ho předvedli již v pátek. Jak řekl Zaorálek, spolustraníci jej prý přivítali potleskem.

Sociální demokracie odhalila v pátek odpoledne logo, s nímž jde do voleb. Vymyslel jej odborník na marketing Martin Charvát z volebního štábu, který se podílel již na kampani 20 plus. Růže je nově vepsaná do čtverce. Nahradí tak původní růži, která prý Zaorálkovi připomínala místo květiny hlávku zelí.

Charvát uvedl, že úprava loga odpovídá všem potřebám jeho použití. Tedy bude snadno aplikovatelná i v online prostředí.

 

Zaorálek logo odhalil po jednání grémia. První jej ukázal krajským lídrům, kteří ho prý přivítali bouřlivým potleskem. Jediný, komu se logo příliš nezamlouvalo, byl lídr ústeckého kraje Jaroslav Foldyna, který ještě v únoru řekl, že by byl rád, aby bylo logo sociální demokracie červené. Podle Zaorálka ale nakonec změnil názor.

Zdroj zde.

Jak se vám nové logo líbí?

 

Zajímavé na logu je, že nikdo asi pořádně neví, jak patří. Asi je to ale jedno a může se otáčet libovolně. :)


Komentáře k článku

7. 7. 2017 13:48 Valter

Trošku dost UBISOFT, ne?

https://goo.gl/hRrRmX

4. 7. 2017 13:48 Milan

mě to trošku evokuje tunel / díru v zemi z komixu... ale ono to asi tak odpovídá :) Každopádně jako celek i s typografií je to těžký podprůměr

4. 7. 2017 10:00 Vera Maresova

a ještě drobnost, co je to za prezentaci nového loga na formátu 5x5cm? to je profesionální přístup? takto má strana prezentovat nové logo? věřím, že autor loga by s tím nesouhlasil ...

4. 7. 2017 08:41 wgx

Chaos tvarů v kostce, promarněná příležitost

3. 7. 2017 18:28 Vera Maresova

Dle slov pana Zaorálka již není růže růží, ale obrněncem, symbolika růže se vytratila. Proč tedy je tam ta růže? Jaký má vizuální smysl? Idea je jaká, jednoduše změnit logo, protože vypadal květ jako hlávka zelí? Asi tak, není tam žádná idea, myšlenka a ten obrněnec to jen potvrzuje.

3. 7. 2017 17:23 slow

tak, je to posun k lepšímu, u mě dobrý

3. 7. 2017 14:24 pala

Super!!! Tak tohle je esence toho, o čem ta strana teď je. Už chybí fakt jen aby bylo žervené, možná se žlutou malou hvězdičkou. Zaostalé, fádní, prázdné.
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box