Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Agentura Welcome to the Jungle má novou identitu

Home-logo

Společnost Welcome to the Jungle (bývalé Proudly) již od roku 2015 napomáhá firmám získávat kvalitní zaměstnance, budovat pevné pracovní vztahy a současně nabízet uchazečům o práci co nejvíce informací. Nyní získala nové logo a vizuální identitu od studia Violaine & Jérémy.

 

web1

 

web

 

Nový vizuální styl je modernější, srozumitelnější, dokonale odráží pozici společnosti na trhu, a navíc jasněji vyjadřuje to, co Welcome to the Jungle nabízí. Díky jejím interním týmům tak vznikla nová identita, jejímž cílem je vystihnout firemní kulturu a samotnou podstatu společnosti Welcome.

V designérském studiu Violaine & Jérémyvzniklo též nové motto Work for more a originální písmo Welcome Font, které bylo navrženo speciálně pro společnost Welcome to the Jungle a je využíváno na všech jejích platformách od roku 2019. Nyní do arzenálu značky přibyl ještě druhý font s názvem Work Sans, který byl vybrán pro svou dobrou čitelnost v běžném textu.

 

Barvy

Logo společnosti je doplněno také novou barevnou škálou, jíž dominuje žlutá barva spolu s paletou sekundárních barev, které vycházejí z odstínů černé, šedé, bílé, ale i mandarinkové.

 

Billboard

Nová vizuální identita se zakládá rovněž na obrázcích a fotografiích vytvořených speciálně pro značku Welcome to the Jungle.

https://www.welcometothejungle.com/cs

 

Jak se vám nová identita této agentury líbí?


Komentáře k článku

25. 8. 2020 12:19 viha

Někdy je fakt méně více. More fonts, more fuj.

17. 7. 2020 13:11 Kra

To je tak blbý a ten slogan to dorazil. Work for móre :D

13. 7. 2020 08:44 geek

Taky žádnou identitu nevidím.

9. 7. 2020 22:21 pala

3 velmi výrazné fonty, co je tedy vlastně ta identita?
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box