Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

EIZO - kurzy kalibrace a správy barev začínají od května

Společnost EIZO vychází vstříc rostoucí poptávce uživatelů po odborných školeních na téma problematiky kalibrace monitorů, tvorby barevných profilů a jejich využití v moderních prohlížečích se Správou barev. Kurzy pořádané přímo zastoupením společnosti EIZO v ČR ve školicích místnostech společnosti v Praze 10 – Strašnicích začínají od května 2010.

Kurzy vedou kvalifikovaní odborníci a učebny jsou vybaveny nejmodernější technikou vč. špičkových monitorů s HW kalibrací. Doplněny budou i přednáškami dalších renomovaných odborníků – např. Martina Novotného z Grafie, experta z oblasti polygragie. Bonusem pro první absolventy kurzu Správy barev (CMS) bude možnost zdarma navštívit navazující kurz Kalibrace monitoru. Kurzy jsou určeny pro zájemce z oblasti foto, prepress a dtp, kteří používají ke své práci grafický monitor nebo plánují jeho pořízení.

Kurzy jsou rozděleny do dvou navazujících celků:

Správa barev (CMS) - základni principy, postupy a zásady pro správné zobrazení barev na monitoru a tiskárně. Pětihodinový kurz je věnován uživatelům, kteří se chtějí efektivně seznámit s funkcí barevných profilů nejpoužívanějších periférií (monitor, tiskárna) a jejich využití ve Správě barev moderních bitmapových editorů (AdobePhotoshop, Zoner PhotoStudio) pro optimální sladění barevné reprodukce monitoru a tiskárny. Cena kurzu je 2990 Kč.

Kalibrace monitorů - základní postupy a význam kalibrace pro správné zobrazení RGB/CMYK dat na RGB-monitoru. Dvouhodinový kurz je zaměřen na podrobné představení profesionálního kalibračního sw ColorNavigator. Dále se účastníci obeznámí se základními postupy kalibrace a charakterizace včetně tvorby barevných profilů. Cena kurzu je 990 Kč. Pro absolventy kurzu je připraven kalibrační softproofový balíček pro kontrolu kvality barevné reprodukce na monitoru. Více informací, termíny a možnost registrace naleznete na stránkách českého zastoupení EIZO.


Komentáře k článku

15. 10. 2018 08:18 Barbora Jskubová

Dobrý den měla bych zájem o kurz pokud se ještě bude konat ? děkuji předem za informace Bára
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.


Skolimcorel_125x125_II