Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

CorelDRAW Graphics Suite X6 česky

Po celosvětovém zahájení prodeje programu CorelDRAW Graphics Suite X6 (v angličtině a dalších světových jazycích) oznámila dnes společnost Corel dostupnost nejnovější verze své vlajkové lodi – grafického balíku pro tvorbu vizuální komunikace – také v češtině. Základna příznivců aplikace Corel přesahuje 100 milionů aktivních uživatelů ve více než 75 zemích světa.

Dostupnost:

Kromě angličtiny, němčiny, francouzštiny atd. je CorelDRAW Graphics Suite X6 nyní dostupný v českém jazyce (i dalších východoevropských jazycích) přes elektronickou distribuci software (ESD) z webových stránek www.corel.cz. Od konce dubna autorizovaní prodejci společnosti Corel distribuují kompletní krabicové verze.

Ceny plné verze a upgradů

Doporučná cena plné verze je 530 euro, upgrade je za 299 euro (bez DPH). Podrobnější informace o cenách a možnostech pro upgrade jsou na internetové adrese firmy Corel. Samozřejmostí je i dostupnost licencí pro komerční a akademický sektor.

Další informace:

Veškeré podrobné informace k vlastní aplikaci, knihovnám či doplňkům naleznou zájemci o nový CorelDRAW X6 na stránkách Corelu nebo na Facebooku a Twitteru.