Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

Canon sponzoruje Getty Images Gallery

Společnost Canon uzavřela dohodu s Getty Images (přední světovou kreativní a distribuční agenturou v oblasti fotografie, filmu a multimédií) o sponzorování londýnské Getty Images Gallery v letech 2008 až 2010. První sponzorovanou akcí bude výstava Peacocks & Pinstripes zaměřená na pánskou módu, která proběhne od 6. do 28. června 2008. Další výstavy budou následovat.

„Fotografové agentury Getty Images využívají při své práci fotografickou techniku Canon k pořízení špičkových snímků pro publikování v celém světě. Novátorské technologie Canon významně podpořily vývoj fotografie a zpracování obrazu,“ uvedl Karz Suzuki, ředitel Canon Professional Services. „Canon se proto s radostí chopil příležitosti podpořit záměr Getty Images Gallery prezentovat sílu fotografie.“

Getty Images Gallery, založená v roce 1996, je největší nezávislou fotografickou galerií v Londýně. Výstavy jsou zde pořádány pravidelně, přičemž většina prací pochází z Getty Images’ Hulton Archive a zájemci mají možnost zakoupit si kvalitní tištěné reprodukce v různých velikostech.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box