Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

Adobe Creative Suite 6 a Adobe Creative Cloud

Společnost Adobe Systems představila nejnovější sadu nástrojů Adobe Creative Suite 6 a Adobe Creative Cloud určenou pro profesionály, kteří se zabývají tvorbou tištěných materiálů, webových stránek nebo videa. Nové verze čtrnácti aplikací a čtyř ucelených sad tvůrčích nástrojů pokračují v inovacích Adobe pro kreativní oblasti. Nově představené centrum Adobe Creative Cloud umožňuje uživatelům stáhnout a nainstalovat si každou aplikaci z Adobe CS6 a umožňuje online synchronizaci a ukládání souborů, publikování aplikací a efektivní práci s webovými stránkami. 

Vylepšení výkonu a pracovních postupů v Adobe Photoshopu CS6, Adobe Illustratoru CS6 a Adobe InDesignu CS6 umožní uživatelům ušetřit čas potřebný pro tisk a pro vytváření webových i mobilních projektů. I

 

InDesign CS6 si razí i nadále cestu do nakladatelství a zjednodušuje vytváření více rozvržení z jediné sady obsahu pomocí nových nástrojů Adaptive Design – Alternate Layout, Liquid Layout, Content Collector Tools a Linked Content. Zbrusu novou aplikací je Adobe Muse, nástroj, který umožňuje návrhářům vytvářet a publikovat webové stránky ve formátu HTML5 bez psaní kódu.

Klíčové vlastnosti Adobe Creative Cloud

Členství v Creative Cloud dává uživatelům přístup ke stažení a instalaci nových aplikací sady Adobe Creative Suite 6 oznámených dnes, stejně jako ke dvěma zcela novým produktům využívajícím standard HTML5: Adobe Muse a Adobe Edge Preview.

Creative Cloud začleňuje do každodenní práce kreativní aplikace pro tablety, například Photoshop Touch. Umožňuje tak synchronizovat a ukládat soubory v cloudu, zpřístupnit je na jakémkoliv zařízení a sdílet je s ostatními.

Uživatelé Creative Cloud budou moci vytvářet mobilní aplikace pro iOS a Android a připravovat, spravovat a hostovat webové stránky.

Členové Creative Cloudu budou mít přístup k aktualizacím aplikací včetně nových funkcí samostatných produktů CS ještě dříve, než budou uvedeny v rámci aktualizace na novou hlavní verzi, a k novým invenčním funkcím bezprostředně po jejich oznámení.

Členství v Adobe Creative Cloud stojí 59,03 EUR měsíčně při ročním předplatném. Pro vlastníky verzí CS3, CS4, CS5 a CS5.5 je připravena spaciální nabídka za 36,89 EUR měsíčně.

Více informací najdete na stránkách společnosti Adobe.