Font

hw & sw

Výběr jazyka

cs / en

 

Konica Minolta - digitalizace a tisková řešení

Jak co nejefektivněji řídit firemní dokumenty – „od skenu po skartaci“? Na to odpovídali specialisté Konica Minolta při odborných seminářích dne 13. 11. v Ostravě a 14. 11. v Praze. Hovořilo se především o digitalizaci dokumentů a jejich vytěžování, řízení oběhu dokumentů, dlouhodobé archivaci a vyhledávání, elektronické fakturaci či o nových trendech v tiskových řešeních.

V první části semináře se účastníci seznámili s možnostmi automatické digitalizace a vytěžování papírových i elektronických dokumentů. Praktické ukázky se týkaly zejména smluv a faktur, kde bylo prezentováno vytěžování údajů (data splatnosti, identifikace dokladu, dodavatel, atd.). Zástupci KM diskutovali se zákazníky o konkrétních možnostech a výhodách řízeného oběhu elektronických dokumentů pro celé spektrum společností – od těch nejmenších, až po nadnárodní koncerny.

 

Ve druhém bloku získali zákazníci informace o možnostech elektronické fakturace. Základem je elektronický doklad, který díky řešení Konica Minolta splňuje všechny legislativní požadavky, kladené na tento typ dokumentů. Závěr semináře byl věnován novinkám v oblasti tiskových řešení, která dnes vedle zajištění samotného tisku nabízejí např. i možnosti zabezpečení tiskové úlohy či zaúčtování výtisku dle daného uživatele či oddělení.

Zájem o tato sofistikovaná řešení neustále narůstá napříč podnikatelským spektrem, stejně jako v segmentu státní správy. Důkazem byla i vysoká účast mnoha desítek zákazníků, kteří se přišli s řešením od Konica Minolta blíže seznámit.


IGEPA_partnerske dny_Igepa CZ Select_09_2022_banner_font_125x125px


font-banner
UGD logo na vysku-box