Font

foto

Výběr jazyka

cs / en

 

Semináře o postprodukci nyní na Slovensku

28. ledna 2012 v Bratislavě a 29. ledna 2012 v Prešově se uskuteční další ze série seminářů  fotografa Stanislava Petery, které jsou určené profesionálům nebo lidem, kteří se jimi chtějí stát. Kreativci z reklamních agentur a grafických studií zde získají a prohloubí znalosti o reklamní fotografii a její následné úpravě. Fotografové si na semináři rozšíří své znalosti retuší a pokročilých úprav fotografií a inspirují se k dalšímu posunu ve své tvorbě. Studenti fotografie zde mohou nasbírat zkušenosti pro svou budoucí úspěšnou kariéru.

Na programu obou seminářů naleznete tématické bloky, ve kterých vás Stanislav Petera seznámí z celým postupem procesu focení, základními nástroji na retuš pleti, pokročilými technikami jako jsou high pass filter a airbrush, ukáže, jak upravit proporce, jak dodat pokožce lesklý nebo naopak matný vzhled a jak vytvořit fotorealistické světelné efekty. V bloku Koláže a montáže vysvětlí pokročilé maskování, komplexnější montáže, techniky používané k tomu, aby objekty vkládané do scény ladily, práci s barvami… Finální postprodukci a barevnému tónování, filmovému gradingu a úpravám celkového nasvícení a vyvážení scény atd. pak bude věnován závěrečný blok, po kterém budou následovat individuální dotazy a diskuze. Nově do programu semináře byly zařazeny ukázky postupů při tvorbě atmosférických efektů, ohně, mlhy, vody...

Seminář samozřejmě obsahuje ještě mnoho dalších témat, jejichž podrobnější seznam vč. programu a informací o přednášejícím naleznete na stránkách seminářů – Bratislava Prešov.

Cena za účast na semináři je 99 EUR.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box