Font

design

Výběr jazyka

cs / en

 

Wolda – Worldwide Logo Design Annual

Wolda je nová grafická soutěž, která oceňuje nejlepší světová loga a obchodní značky. Navazuje na úspěšnou soutěž Eulda – European Logo Design Annual. Jejím cílem je prezentovat výjimečné návrhy na poli vizuální komunikace a zviditelnit lidi, kteří vkládají své nadání a vášeň do této oblasti.

K účasti jsou zváni designéři, agentury, studia a studenti z celého světa. Pro Woldu´08 přichází v úvahu loga publikovaná mezi 1. lednem 2007 a 31. prosincem 2007. Návrhy je možno podat nejpozději do 20. května 2008.

O vítězích bude rozhodnuto novým tříkolovým systémem. Porota se bude skládat z deseti profesionálních designérů vybraných Icogradou, deseti marketingových manažerů zastupujících významné mezinárodní klienty vybraných Aquentem a deseti zástupců cílových zákazníků vybraných spol. Consumers International. Tento systém odráží proces vzniku úspěšného loga – designéři rozhodují o tom, co se bude prezentovat klientům, klienti rozhodují, co prezentovat veřejnosti a veřejnost vždy rozhoduje, bude-li značka úspěšná.

Wolda je první a jediné ocenění na světě, ke kterému se hlásí více než 80 mezinárodních designérských asociací a škol (seznam najdete na www.wolda.org). Je také podporovaná 17 důležitými mediálními partnery. Pro více informací navštivte www.wolda.org.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box