Font

design

Výběr jazyka

cs / en

 

Soutěž Model Young Package s tématem zážitek z rozbalování

Právě odstartoval další ročník unikátní soutěže Model Young Package, kterou organizuje CZECHDESIGN pro společnost Model Obaly, a.s. Mezinárodní soutěž obalového designu  pro studenty i designéry čeká letos 23. ročník a atraktivní téma Unboxing Experience neboli Zážitek z rozbalování! Své soutěžní práce můžete zasílat 20. května 2019.

Soutěž Model Young Package je největší svého typu na světě a dává účastníkům jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci. Na výherce tento rok čekají odměny v celkové výši 6 200 EUR.

 

PODMÍNKY ÚČASTI

Model Young Package má dvě kategorie. Do středoškolské kategorie se mohou přihlásit studenti středních a vyšších odborných škol. Druhá kategorie je pro studenty vysokých škol a designéry jakéhokoliv věku. Soutěžící se registrují pomocí online registračního formuláře na stránkách youngpackage.com a poté zasílají své práce poštou na adresu organizátora CZECHDESIGN.

Deadline pro zaslání soutěžních prací je 20. května 2019.

 

ODMĚNY

Pro soutěžící jsou připraveny odměny v celkové hodnotě 6 200 EUR (~ 160 000 CZK) a pro jednoho i skvělá příležitost v podobě třítýdenní honorované stáže v Inovačním centru Model Obaly.

Unlimited – univerzity & designéři
1. místo: 2000 EUR
2. místo: 1200 EUR
3. místo: 800 EUR

High Schools – střední a vyšší odborné školy
1. místo: 1200 EUR
2. místo: 600 EUR
3. místo: 400 EUR

Dále budou uděleny zvláštní ceny:
– Cena Inovačního centra Model Obaly
– Cena CZECHDESIGN


Porota, jejímž předsedou je přední český obalový designér Jan Činčera, bude hodnotit reálné návrhy. Výsledky budou vyhlášeny v září 2019 v Praze a následně proběhne i výstava v galerii CZECHDESIGN.

 

Bližší informace: ModelYoung Package 2019 TZ.pdf

 


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.

UGD logo na vysku-box