Font

design

Výběr jazyka

cs / en

 

seminář: pokročilá postprodukce v módní a reklamní fotografii

22. a 23. března 2008 se uskuteční v moderní konferenční místnosti Out Cafe Chocolate na pražských Vinohradech seminář o postprodukci v módní a reklamní fotografii. V teoretickém bloku, kterého se zhostí mladý fotograf Stanislav Petera, se dozvíte, jak správně a smysluplně využívat různé druhy postprodukce pro různé typy zakázek, přiučíte se něco základní teorie barev, jak vyvážit scénu nebo upravit fotografii v kontextu dalších vizuálních médií (filmu a umění). Stanislav Petera také ukáže, jak správně v Adobe Photoshopu maskovat vlasy
a podobné komplexní objekty, jak retušovat pleť (tzv. beauty retuše), upravit tělesné proporce, vytvořit fotorealistické světelné efekty a mnoho dalšího.

Odborník na matte painting a fotorealistické montáže Tomáš Müller vás zasvětí do problematiky získávání zdrojů pro montáže a právní stránky věci. Jak se připravuje scéna a její kompozice? Co je preprodukční a postprodukční fáze? Co je matte painting? Jak dosáhnout fotorealistického vzhledu a vytvořit atmosférické a další efekty?
Na všechny tyto otázky naleznete odpovědi v přednášce Tomáše Müllera. 

Seminář je určen primárně pro profesionály, kteří mají úpravy fotografií jako část své práce: fotografy, grafické designéry, retušéry, dtp operátory a dále pro lidi, kteří chtějí nahlédnout za oponu současné reklamní tvorby či zjistit, jak by mohli své fotografie ještě vylepšit.

Více informací, program, přihlášku atd. naleznete zde.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.
UGD logo na vysku-box