Font

design

Výběr jazyka

cs / en

 

Model Young Package 2020 odstartoval

MYP

Jubilejní 25. ročník soutěže Model Young Package vznáší důležitou otázku – Osobní péče (Personal Care) v našem globalizovaném a propojeném světě. „Vyzýváme designéry z celého světa, aby vytvořili moderní obal, který je udržitelný a zároveň přispívá ke zvýšení kvality života. Dokážeš zlepšit lidem život a vyléčit neduhy dnešního světa svým designem? Volba je jen na tobě!“ Přihlásit se můžete na stránkách young-package.com. Nový deadline pro zaslání soutěžních prací je 15. června 2020.

Soutěž Model Young Package má dvě tradiční kategorie. Do středoškolské kategorie se mohou přihlásit studenti středních a vyšších odborných škol. Druhá kategorie je pro studenty vysokých škol a designéry jakéhokoliv věku.

Zdravější, krásnější, šťastnější a odpovědnější – takový je vzorový člověk dneška, který zákonitě potřebuje hodně produktů a zanechává po sobě hodně obalů. Všechny věci, které denně jíme a pijeme, nanášíme na sebe nebo prostě jen používáme, a které nám mají zlepšit život. Stačí si vybrat, zda se vydáme cestou přírodních přípravků, nebo cestou nejnovějších vědeckých poznatků. Tyto produkty vstupují do našeho každodenního života s ambicí udělat ho lepším. Proto by lepší měly být i ony.

 Toto je výzva pro designéry – kreativně a zodpovědně zabalit kosmetiku, výživové doplňky (vitamíny, čaje), zdravotnické potřeby, léky nebo hygienické potřeby jakéhokoliv druhu.

Pro soutěžící jsou připraveny odměny v celkové hodnotě 6 200 EUR (~ 160 000 CZK) a pro jednoho i skvělá příležitost v podobě třítýdenní honorované stáže v Inovačním centru Model Obaly.

Unlimited – univerzity & designéři
– 1. místo 2000 EUR
– 2. místo 1200 EUR
– 3. místo 800 EUR

High Schools – střední školy a vyšší odborné školy
– 1. místo 1200 EUR
– 2. místo 600 EUR
– 3. místo 400 EUR

Dále budou uděleny zvláštní ceny
– Cena Inovačního centra Model Obaly
– Cena marketingové poroty

Porota, jejímž předsedou je přední český obalový designér Jan Činčera, bude hodnotit reálné návrhy. Výsledky budou vyhlášeny v září 2020, souběžně s tím proběhne i výstava Nejlepších prací v Galerii Czechdesign.

 

Deadline pro zaslání soutěžních prací je 11. května 2020.

 

Více informací a kompletní pravidla jsou k nalezení zde.

 


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.


125x125_CZ
UGD logo na vysku-box