Font

design

Výběr jazyka

cs / en

 

I love design

Quark včera oznámil spuštění nového webu pro komunitu designérů s názvem ilovedesign.com. Web představuje práce předních designérů jako je David Carson, Peter Saville, Chip Kidd a mnoha dalších a umožňuje uživatelům vystavit své vlastní práce a stát se součástí designérské komunity.

Při návštěvě stránek www.ilovedesign.com jsou uživatelé vyzváni k připojení ke komunitě, vytvoření svých vlastních profilů a nahrání ukázek vlastní tvorby. Mohou také vyhledávat, prohlížet si a hodnotit návrhy uploadované jinými. Obsah stránek bude vytvářen především uživateli, cílem je vytvořit platformu, kde mohou designéři představovat svá díla, inspirovat se prací jiných a diskutovat o své lásce k designu.

Video-zpovědi vlivných designérů, zahrnující Carsona, Savilla a Kidda, poskytují inspiraci uživatelům, kteří si zde mohou vyslechnout příběhy svých hrdinů, debatovat o významu designu v dnešním světě a zamýšlet se nad jeho budoucností. Designéři se zde také mohou dozvědět, jak úspěšné globální značky jako Salvation Army, Metro International, Design Week a mnoho dalších používají QuarkXPress 7, a prohlédnout si ukázky některých jejich prací.

Tyto webové stránky jsou součástí celé kampaně (realizované s neoco.com), jejíž součástí je také soutěž “design týdne”, semináře s významnými designéry, Facebook aplikace “What font are you?”, e-mailový marketing apod. Tyto aktivity se snaží spojit kreativitu dnešních designérů. Kampaň, postavená na úspěšné kampani “Fall in love with QuarkXPress 7”, poběží od 14. února do 15. června.


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.

UGD logo na vysku-box