Direct s novým logem a CI
Skupina Direct, pod níž patří pojišťovací či finanční služby, po deseti letech mění svou vizuální identitu. Autorem nového loga a CI je Studio Najbrt.
Sjednocující logo je vytvořeno v duchu nového motta „Lehkost naplno“ a jasně naznačuje směr, kterým se nově ubírá. Směr vzhůru, lehkost, dynamika, ptačí křídla i dravost.
Celý rebranding se dokončí na jaře příštího roku, kdy bude spuštěna kampaň, která bude mít za cíl upozornit zákazníky na nové vizuální propojení skupiny.
Autoři: Aleš Najbrt, Jakub Spurný
Zdroj a více zde.
Komentáře k článku
7. 11. 2024 16:58 DavidK
6. 11. 2024 19:28 Hrabě X
i podle mě OK
6. 11. 2024 11:56 wgx
5. 11. 2024 16:17 stará škola
Vypadá to jako špatné logo a piktogram nějaké socialistické PZetky z propisotového věku. A ani luxusní mockupy to nezachrání.
Za mne též palec nahoru pro původní logo, jenž je jednoduché, hravé a jasně signifikantní pro danou společnost. Litera minusky "e" opravdu dostala "direct".