Font

archiv

Výběr jazyka

cs / en

 

Veletrh EmbaxPrint 2023 přivítá odborníky z obalového a tiskařského průmyslu

490X500__embaxprint_490x254_cz

Zájemci o technologie pro obalový a tiskařský průmysl by si neměli nechat ujít veletrh EmbaxPrint, který se koná na brněnském výstavišti od 7. do 9. února 2023. Již 31. ročník této akce nabídne možnost představit novinky na trhu a zejména poskytne firmám příležitost potkat se s novými i stávajícími obchodními partnery.

Přihlášeny jsou firmy jako ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM, Arcon Machinery, Golpretech Czech Republic, Videojet Technologies Czechia, CYKLOS Choltice, Bottling Printing, Vekamaf, SOPACK, Ink Jet Servis, FANUC Czech, Kaletech, Nedpak Packaging nebo HENNLICH. Nechybí ani účast zahraničních firem. Z Německa se představí firma FEDRIGONI, z Polska firmy BEBOQ Robotics a Yanko a ze Švédska společnost Nolato Cerbo.

 

02m

 

Jednou z dominant veletrhu bude balicí linka Markem-Imaje Packaging Live. Jedná se o unikátní doprovodný program, který návštěvníkům ukazuje procesy, které se odehrávají předtím, než se hotový výrobek objeví třeba v regálu.

Vedle novinek z oboru, které bude řada vystavovatelů na výstavišti prezentovat, nebudou chybět ani odborné akce. Letos se v Brně bude konat i konference Obaly pro potraviny a kosmetiku, kterou každoročně pořádá Obalový institut SYBA. Jedná se o vzdělávací akci zaměřenou na požadavky kladené na obaly, obalové materiály a suroviny pro výrobu obalů.

 

Více informací najdete zde: https://www.bvv.cz/embaxprint/