Font

archiv

Výběr jazyka

cs / en

 

Pozvánka na vyhlašovací večer soutěže Model Young Package


MYP_2022_logo_CMYK_black


Již 27 let se rok co rok mladí designéři z celého světa účastní mezinárodně uznávané soutěže Model Young Package. Ani tento rok soutěž nezahálela a přišla s velice atraktivníma aktuálním tématem Food Is… Návrhy do soutěže putovaly z celého světa a ty nejlepší budou představeny a oceněny
17. října 2022 v Centru architektury a městského plánování v Praze.

Letošní ročník vyzval mladé designéry z celého světa k zamyšlení se nad vztahem obalu a jídla. Jídlo a obal patří neodmyslitelně k sobě a měl by ho vždy posouvat na vyšší úroveň. Zvládli soutěžící vytvořit obal hodný 21. století? Jak si poradili s přísnými kritérii hodnocení?

To vše hodnotila mezinárodní porota složená z významných odborníků oboru v čele s Janem Činčerou, nejuznávanějším obalovým designérem v ČR. Na výherce tento rok čekají odměny v celkové výši 7 300 EUR a uděleny budou i zvláštní ceny.

Mezinárodní soutěž obalového designu pro designéry i studenty organizuje Czechdesign pro vyhlašovatele soutěže společnost Model Group. Soutěž je největší svého typu na světě a dává účastníkům jedinečnou možnost porovnat své návrhy v mezinárodní konkurenci.

Přijďte se inspirovat světovým designem a seznámit se s talentovanými designéry a jejich díly!

 

email_CZ 


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.