Font

archiv

Výběr jazyka

cs / en

 

Designers Mixer s tématem vizuální smog

Designers Mixer na aktuální téma se koná již 23. června v CAMPu a na online streamu od 9.00 hodin dopoledne. Vstup je zdarma.

Designers MIxer 062021 (1)

Designers Mixer se vrací se do živého prostoru! Minimálně pro ty z vás, kteří se stihnete zaregistrovat a dorazit osobně do CAMPu.  Registrace jsou otevřeny a svou vstupenku si můžete rezervovat přímo zde. Pro zbytek účastníků bude připraven živý stream, a to opět zdarma a opět z FCB události, na které najdete v průběhu příprav aktuální informace.

 

Na co a koho se 23. 6. můžete těšit?

  • Na silnou ženskou sestavu se silným veřejným tématem!
  • Díky naší ambasadorce Veronice Rút Fullerové se plně ponoříme do smogu. Tedy toho vizuáního. Na případovkách a konkrétních příkladech Veronika ukáže, jak na to, a jak naopak s veřejným prostorem nepracovat. Přednáška bude naládovaná obsahem, který pomůže designérům i marketérům dělat věci ve veřejném prostoru lépe a na první dobrou. 
  • Sekundovat jí bude specialistka na památkovou péči Kristýna Drápalová, která loni uvedla v život Manuál kultivované Prahy. Společně se ponoříme do procesů a administrativy, a byť to možná bude trochu střelba do vlastních řad, určitě nám Kristýna pomůže v orientaci problematiky z hlediska nejen designu, ale i spletitých zákoutí úředních chodeb.
  • Přednášky uzavře plodná panelová diskuze k tématu. Ta naváže na ženskou vlnu a k Veronice a Kristýně do panelu zasednou další dámy: designérka Věra Marešová, konzultantka Czechdesignu Míša Birtusová a jeden statečný muž, architekt Martin Špičák z IPR. 
  • Na konci se jako vždy dotkneme tématu vizuální identity ČR

Pro 3 z účastníků jsou připravené CMYK hrací karty od Ondřeje Musila, které  čerstvě vytištěné dorazí právě v době červnového Mixéru a získají je ti, kteří budou mít nejúspěšnější otázky na FCB streamu.

 

Veronika Rut Fullerova       Kristyna Drapalova

Veronika Rút Fullerová                                                                          Kristýna Drápalová

 

Detailní informace najdete průběžně na FCB události Designers Mixeru nebo se ozvěte na alice.bradkova@brandcloud.pro.
UGD logo na vysku-box