Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Svobodní mají nový vizuální styl 22. 3. 2017

Nový vizuální styl si nechala před volbami do Poslanecké sněmovny připravit Strana svobodných občanů (zkráceně Svobodní). Nové logo z dílny brněnského kreativního studia Davida Geče strana představila při zahájení jarní části kampaně před volbami do Sněmovny.

více »

Polský Krakov s novou identitou 17. 3. 2017

Druhé největší polské město představilo nové logo a vizuální styl, stojící na vizualizaci jednoho z největších středověkých náměstí v Evropě, součásti charakteristického šachovnicového uspořádání města.

více »

TJ Sokol Jarcová je asi součástí Juventusu :) 16. 3. 2017

Na svých stránkách mj. uvádí: „Sportovní klub oslovil známého Jarčovského designéra Petra Zetka, který po krátkém váhání výzvu v podobě návrhu nového loga přijal. No a po dvou měsících navrhování, schvalování, úprav, změn, doplňování, korekcí, atd. můžete sami níže posoudit, zdali se nám to povedlo či ne. Upozornění: Na zobrazená loga se vztahuje Zákon č. 121/2000 Sb. Zákon o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským. Loga TJ Sokol Jarcová z.s. může v souladu s grafickým manuálem užívat pouze TJ Sokol Jarcová a jeho oddíly.“ Zajímavé, ne? :)

více »

Akademie múzických umění v Praze v novém 9. 3. 2017

Akademie múzických umění v Praze vstoupila do letního semestru s novou vizuální podobou. Nový vizuální styl je dílem grafiků Martina Strnada a Filipa Heyduka z renomovaného grafického studia Heyduk, Musil & Strnad.

více »

Liberec už vybral novou vizuální identitu 8. 3. 2017

 

Město Liberec našlo fungující vizuální identitu. Podle odborníků bude vítězný a radou města schválený návrh designéra Ondřeje Zámiše velmi dobře fungovat v tiskovinách a při propagaci města směrem k turistům.

více »

Poštová banka má v logu také „jen“ kruh 7. 3. 2017

Tradiční slovenská banka plánuje oslovit nové cílové skupiny klientů, kterým poskytne zajímavé produkty, novou komunikaci a moderní vizuál. První a nejviditelnější změnou je její nové oranžové logo, které nedávno představil veřejnosti generální ředitel Poštovej banky Andrej Zaťko. Symbolem loga je kruh.

více »

Rekupera redesignuje 2. 3. 2017

Firma Rekupera, zabývající se systémy energetické nezávislosti pro domácnosti, prochází kompletním redesignem. Pod novým logem, vizuálním stylem, ale třeba i veletržním stánkem či animovanými videi je podepsáno brněnské Hybrid Studio.

více »

Nordic Telecom 24. 2. 2017

Logo a vizuální styl nově pojmenovaného čtvrtého telekomunikačního operátora na českém trhu (původně Air Telecom), stejně jako logo jeho nového vlastníka Nordic Investors, inspirovala polární záře a skandinávská kultura.

více »

České olympioniky bude na ZOH doprovázet číslovka 100 15. 2. 2017

Hlavním grafickým motivem české výpravy pro zimní olympiádu v Pchjongčchangu bude sté výročí založení republiky. Číslovka sto a další grafické symboly ozdobí oblečení reprezentantů a doplní i logo Českého olympijského výboru (ČOV). Předseda ČOV Jiří Kejval to uvedl na tiskové konferenci.

více »

Jaroměř má logo za pět tisíc 9. 2. 2017

Po Náchodu, jenž představil svůj vizuál připomínající značku kávovarů na podzim, se pro pořízení městského loga rozhodla i radnice v nedaleké Jaroměři. Místo 150 tisíc korun za vítězný návrh však zaplatila jen pět tisíc, tedy třicetkrát méně. Přihlásit se mohl kdokoliv.

více »