Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

České olympioniky bude na ZOH doprovázet číslovka 100 15. 2. 2017

Hlavním grafickým motivem české výpravy pro zimní olympiádu v Pchjongčchangu bude sté výročí založení republiky. Číslovka sto a další grafické symboly ozdobí oblečení reprezentantů a doplní i logo Českého olympijského výboru (ČOV). Předseda ČOV Jiří Kejval to uvedl na tiskové konferenci.

více »

Jaroměř má logo za pět tisíc 9. 2. 2017

Po Náchodu, jenž představil svůj vizuál připomínající značku kávovarů na podzim, se pro pořízení městského loga rozhodla i radnice v nedaleké Jaroměři. Místo 150 tisíc korun za vítězný návrh však zaplatila jen pět tisíc, tedy třicetkrát méně. Přihlásit se mohl kdokoliv.

více »

Město Krnov má nové logo 1. 2. 2017

Tvoří ho nápis „krnov“, doplněný o dvojitou šipku v barvách města, modré a žluté. Novinka je čerstvě k vidění na nových autobusech městské hromadné dopravy. Ze stejného typografického řešení vychází rovněž grafika městského zpravodaje Krnovské listy a vizuál Městského informačního a kulturního střediska Krnov.

více »

Pardubický kraj má nové logo 26. 1. 2017

Po 15 letech se rozhodli radní Pardubického kraje změnit a zjednodušit logo, které kraj používá pro propagaci na neformální úrovni, zejména v oblasti kultury, sportu a cestovního ruchu. Pardubický kraj byl jedním z posledních krajů, který stále používal své původní logo. Jeho nová podoba volně navázala na tu předchozí jen tvarem globu, který je obsažen také ve znaku kraje. Designéři do něj promítli symbolickou mapu Pardubického kraje s jeho charakteristickým křížením důležitých historických i moderních dopravních cest.

více »

Nová identita Strany Zelených 24. 1. 2017

Strana Zelených pořádala o víkendu v Hradci Králové sjezd. Nesl se ve jménu zjednodušování: ze samotného názvu bude vypuštěna strana a zůstanou Zelení, na složitosti ubral i vizuální styl – v logu bude figurovat jen verzálka Z.

více »

Juventus pobouřil fanoušky novým logem 19. 1. 2017

„Děláte si legraci? To snad nemyslíte vážně!“ Takové reakce vedení italského Juventusu na nové klubové logo nejspíš nečekali. Na moderní verze symbolu „Staré dámy“, které budou dvaatřicetinásobní vítězové Serie A nosit na dresu, si fanoušci budou asi dlouho zvykat.

více »

Nová loga skupiny Nova od února 2017 16. 1. 2017

Televize Nova si ke svým 23. narozeninám nadělí vizuální dárek. Přejmenuje tři stanice a ve všech názvech se objeví slovo Nova. Kvůli tomu se sjednotí grafický styl log stanic.

více »

Investiční společnost Jet Investment má nové logo 10. 1. 2017

Investiční společnost Jet Investment miliardáře Igora Faita slaví v letošním roce 20. výročí založení a spolu s ním mění logo. Součástí nové vizuální identity z dílny pražského Studia Marvil je také narozeninové logo, které bude skupina používat při komunikaci výročí po celý rok 2017.

více »

Logo vyjadřuje radost, lásku, přírodu a vodu 10. 1. 2017

Tvar srdce, kapky vody, listu nebo symbol radosti, to vše připomíná nové logo města Jesenice, které vzniklo na konci roku a od toho nového se jím město prezentuje.

více »

Postava Fabiána v logu Destinační agentury Brdy 3. 1. 2017

Destinační agentura Brdy, která má rozvíjet turistický ruch v návaznosti na nedávno vzniklou CHKO Brdy, má už i své logo. Jeho ústředním motivem je mystická postava strážce Brd Fabiána od známého příbramského výtvarníka Jana Čáky.

více »