Font

logo

Výběr jazyka

cs / en

 

Nová loga skupiny Nova od února 2017 16. 1. 2017

Televize Nova si ke svým 23. narozeninám nadělí vizuální dárek. Přejmenuje tři stanice a ve všech názvech se objeví slovo Nova. Kvůli tomu se sjednotí grafický styl log stanic.

více »

Investiční společnost Jet Investment má nové logo 10. 1. 2017

Investiční společnost Jet Investment miliardáře Igora Faita slaví v letošním roce 20. výročí založení a spolu s ním mění logo. Součástí nové vizuální identity z dílny pražského Studia Marvil je také narozeninové logo, které bude skupina používat při komunikaci výročí po celý rok 2017.

více »

Logo vyjadřuje radost, lásku, přírodu a vodu 10. 1. 2017

Tvar srdce, kapky vody, listu nebo symbol radosti, to vše připomíná nové logo města Jesenice, které vzniklo na konci roku a od toho nového se jím město prezentuje.

více »

Postava Fabiána v logu Destinační agentury Brdy 3. 1. 2017

Destinační agentura Brdy, která má rozvíjet turistický ruch v návaznosti na nedávno vzniklou CHKO Brdy, má už i své logo. Jeho ústředním motivem je mystická postava strážce Brd Fabiána od známého příbramského výtvarníka Jana Čáky.

více »

Česká házená má nové logo a v názvu handball 19. 12. 2016

Český svaz házené začíná vytvářet nový brand tohoto sportu v Česku, vyjádřený názvem Česká házená – Czech Handball. Rebranding provází zavedení nového loga.

více »

Ve znaku Valašského Meziříčí tančí písmena 12. 12. 2016

Město Valašské Meziříčí má nové logo, které pro něj navrhlo pražské Studio Najbrt. Logo pracuje se zkratkou VALMEZ a jsou na něm vyobrazena „tančící písmena“ uzavřená v symbolu heraldického štítu.

více »

Turnov hledá nové logo. V anketě. 5. 12. 2016

K prezentaci vůči veřejnosti se nyní nejčastěji používá znak města, kterým je lev na červeném poli. Znak města by se měl používat pouze při slavnostních příležitostech. Z toho důvodu oslovil Městský úřad Turnov několik grafických studií, aby vytvořila návrhy nového městského loga. Z pěti oslovených grafiků rada města vybrala tři návrhy do dalšího kola výběru, kterým je veřejná anketa obyvatel Turnova.

více »

Náchod má nové logo. Inspirace u Nespressa? 30. 11. 2016

Náchodští radní rozhodli v květnu letošního roku o zpracování nového loga města Náchoda. Městu již dlouho chyběla „značka“ vystihující jeho charakter i ráz okolní krajiny. Moderní logo zlepší propagaci města především v oblasti cestovního ruchu.

více »

ČAP a ČKP změnily logo 18. 11. 2016

Česká asociace pojišťoven (ČAP) a Česká kancelář pojistitelů (ČKP) představují svá nová loga, která jsou nedílnou součástí nového a společného vizuálního stylu reflektujícího sjednocené řízení obou profesních organizací.

více »

Také Provident změnil značku 18. 11. 2016

Druhá největší nebankovní společnost nabízející půjčky na českém trhu, Provident Financial, po devatenácti letech podstatně inovuje celou svoji produktovou nabídku a vizuální identitu (podobně jako jeho konkurent Home Credit). Cílí také na úplně nové skupiny zákazníků, kteří bývali dosud doménou bank.

více »