Font

reklama

Výběr jazyka

cs / en

 

VZP chystá tendr na korporátní identitu

Všeobecná zdravotní pojišťovna chystá změnu svého komunikačního stylu. Vedle šedesátimilionové zakázky na nákup mediálního prostoru tak připravuje i tendr na grafické a designové služby v oblasti korporátní identity. Hodnota této zakázky činí předběžně čtyři miliony Kč, mělo by jít o dvouletou smlouvu. Informaci o tom zveřejnil Věstník veřejných zakázek.

Úkolem realizátora budou grafické a designové práce v rámci firemní image pojišťovny VZP, prováděné kontinuálně na základě elektronického briefu. Samotná činnost bude spočívat v přípravě grafických nebo designových návrhů pro image polepy v rámci akcí a aktivit ústředí pojišťovny, obecné image roll-upy, bannery, LCD obrazovky na pobočkách, vizitky, razítka, merkantilní tiskoviny, prezentační materiály (grafický design pro propagační stolky, stojánky, vlajky, stany, reklamní stěny a podobně), orientační systém a značení budov, značení vozidel, PR inzerce pro tiskové oddělení, image kampaně a grafická podpora pro všechny úseky ústředí, imageové online bannery, infografika a návrhy pro řešení webových stránek, facebookového profilu pojišťovny a dalších microsite.

Vítěz výběrového řízení by měl pracovat pro pojišťovnu od ledna 2017 do prosince 2019.

Zdroj a více zde.

 

   

Všeobecná zdravotní pojišťovna nasadila v roce 2014 nový vizuální styl, kde se zaměřila na zpodobnění klientů VZP ve formě ilustrovaných postaviček. Poprvé se tento styl objevil v tiskové inzerci. Kreativu navrhla reklamní agentura Foxo, která pro VZP řešila více kampaní a např. i výroční zprávu (více ukázek zde).

Více zde.

Redakce zatím více informací k tomuto tendru nemá a tak budeme zvědaví, jak dopadne, kdo bude v odborné komisi a kdo vyhraje… :)


Komentáře k článku

14. 2. 2016 15:13 karel

Je opravdu potřeba, aby zdravotní pojišťovna nakupovala mediální prostor?

14. 2. 2016 15:13 karel

Je opravdu potřeba, aby zdravotní pojišťovna nakupovala mediální prostor?

12. 2. 2016 14:01 jakub

to jsou ale ošklivý kresbičky... proti tomu je ten Nepraktův mořský koník zlatej

10. 2. 2016 13:40 Font

10. 2. 2016 13:35 DH

4 miliony je docela dost peněz, tak kde se můžu přihlásit?

10. 2. 2016 12:48 ehm

že by "vyhrálo" třeba Dynamo? Nebo má Foxo už navázané osobní "vztahy"? ;)
Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.