Font

design

Výběr jazyka

cs / en

 

Young Package 2017 se blíží do finále

Deadline pro zaslání prací do letošního ročníku mezinárodní soutěže obalového designu s tématem Open & Play se již blíží. Své práce můžete zaslat do 24. března 2017.

Soutěž vyzvala studenty a mladé designéry, aby zabalili oblíbený produkt hravou formou. Hlavním poselstvím letošního tématu Open & Play je dokázat, že s obalem, který dokonale chrání produkt, může být zábava.

Letos organizátoři soutěže zaznamenávají zvýšený zájem tvůrců z Asie a Ameriky. Vůbec poprvé se do soutěže hlásí i designéři z Austrálie. Máme tedy přihlášky ze všech kontinentů, což nás moc těší a motivuje zároveň. Nejvíce přihlášených máme z Velké Británie, USA, Vietnamu, Ruska a samozřejmě České a Slovenské republiky,” dodává Machalická.

Odborná porota zasedne 8. dubna, soutěž bude slavnostně vyhlášena 26. května v Praze.

V porotě 22. ročníku zasedne již tradičně její předseda obalový designér Jan Činčera, zakladatel stejnojmenného obalového studia. Redaktor časopisu Svět Balení Miroslav Dočkal a Brand Strategy & Business Director ve společnosti Fiala&Šebek Martin Vlk. Nebude chybět ani Radek Kupčík, projektový manager Inovačního Centra společnosti Model Obaly, která je zakladatelem soutěže Young Package. Pětici porotců doplní také jeden z výherců soutěže Tomáš Chludil.

Grafické řešení letošního ročníku Young Package zajišťuje Tereza Bierská.

 

Více na  http://mlady-obal.cz/gallery/TZ_Young-Package-2017_sv%C4%9Bt-deadline.pdf


Komentáře k článku

Osobní údaje, které zde uvádíte, budou použity pouze pro účely této diskuze na blogu font.cz.